Įgalindama naujausias mašininio mokymosi, duomenų analizės ir debesų kompiuterijos technologijas, „Beyond Analysis” jau yra sukūrusi nemažai rinkoje gerai žinomų produktų, kaip pavyzdžiui, „Spendographics”. Taip užsitikrindama duomenų analitikos lyderės poziciją Jungtinėje Karalystėje. Šiuo metu kompanija dirba su finansų, pardavimų, telekomunikacijos, e-komercijos sektoriais visoje Europoje. Lietuvos padalinys – „Beyond Analysis” dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi paslaugų plėtros plano dalis. Planuojama pasamdyti iki 25 darbuotojų.

„Beyond Analysis“ atlieka duomenų stebėjimo, nuspėjamojo modeliavimo, svetainės kūrimo, projektų valdymo, rinkodaros strategijos kūrimo ir įgyvendinimo paslaugas. Tarp kompanijos klientų – didžiausi pasaulyje prekės ženklai kaip „Kingfisher PLC“, „Virgin“, „Flight Center“ ir „Visa Inc.“ Po kelerių metų bendradarbiavimo, „Visa“ taip pat tapo „Beyond Analysis“ dalininke.

Bendrovė jau yra sukūrusi išskirtinius, industriją sužavėjusius programinius įrankius: „Vitality Index“, „Spendographics“, „Attrition Models“ bei „Travel Competitive Insights“. 

Naujasis padalinys Lietuvoje – kompanijos kompetencijų plėtros mašininio mokymosi, dirbtinio intelekto ir duomenų analizės srityse plano dalis. Vienas iš šios kompanijos įkūrėjų Viljamas Beresfordas teigia, kad jie jau yra turėję patirties darbindami darbuotojus tiek Šri Lankoje, tiek Indijoje, tačiau Lietuva ir jos galimybės jiems padėjo greitai apsispręsti padalinį steigti būtent čia. 

„Mums buvo svarbūs keletas aspektų: tinkamų talentų prieinamumas, geografinė lokacija ir stipri verslo kultūra bei gebėjimas kalbėti įvairiomis kalbomis. Lietuva pilnai atitiko visus šiuos reikalavimus“, –  sako Viljamas Beresfordas.

„Beyond Analysis“ planuoja atliki visas pagrindines technines operacijas Vilniuje. Lietuvių komanda daugiausiai dirbs su mašininiu mokymusi ir procesų automatizavimu.

Investuok Lietuvoje“ generiliniam direktoriui Mantui Katinui tai dar vienas įrodymas, kad Lietuvos TUI srityje atsiranda nauja tendencija. „Vis daugiau sėkmingų technologijų kompanijų iš Londono pasirenka Lietuvą dėl čia esančių talentingų ir greitai prisitaikančių profesionalų bei palankios aplinkos auginti savo verslą“.

„Beyond Analysis“ save laiko pakankamai jauna kompanija, todėl į komandą nori kviesti motyvuotus, gebančius savarankiškai dirbti profesionalus. Greitu metu bus paskelbti darbo pasiūlymai duomenų analitikams (data scientists), back end ir front end programavimo specialistams.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.