JAV finansinių technologijų „vienaragis“ „DriveWealth“ Vilniuje antradienį atidarė pirmąjį tarptautinį padalinį, aptarnausiantį Europos rinką, pranešė užsienio investicijas į Lietuvą skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Pasak JAV įmonės vadovo, „DriveWealth Lietuvos“ atidarymas yra įmonės pasaulinės augimo strategijos dalis: neseniai „DriveWealth“ pradėjo veiklą Afrikoje (Kenija, Uganda), Gruzijoje ir Pietų Korėjoje.

„Daug Baltijos šalių ir Europos Sąjungos platformų ieško išmanesnių ir tvaresnių būdų pritraukti ir išlaikyti klientus, o tuo tarpu investuotojai siekia kurti geresnę finansinę ateitį. „DriveWealth Lietuva“ komanda yra puikiai pasirengusi pasiekti abu tikslus vienu metu“, – pranešime teigė „DriveWealth“ generalinis direktorius Terry Angelos (Teris Endželosas).  

Investavimo į akcijas įrankį fintech įmonėms vystanti bendrovė Lietuvoje kurs inovatyvius partnerystes būdus su tradiciniais finansinių paslaugų teikėjais ir startuoliais, padėsiančius geriau valdyti savo finansus.

„Tai, kad „DriveWealth“, pasirinko Lietuvą kaip savo Europos bazę, nestebina nė vieno, sekančio fintech ekosistemos augimą Lietuvoje,“ – pranešime sakė Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis.

Anot jo, 147 Lietuvos licencijuotos fintech įmonės sudaro didžiausią finansinių technologijų centrą visoje Europos Sąjungoje.

Registrų centro duomenimis, įmonė „DriveWealth Lietuva“ su 2,5 tūkst. eurų įregistruota gegužės 30 dieną.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist