MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Užsienio investicijos

JAV e. logistikos bendrovė „Carggo“ padalinį iš Maskvos perkelia į Vilnių

AV elektroninės logistikos bendrovė „Carggo“ plėtros padalinį iš Maskvos perkelia į Vilnių, kur ketina įdarbinti 65 specialistus, pranešė užsienio investicijas skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Šią vasarą „Carggo“ ketina perkelti į Lietuvą maždaug 35 IT kūrėjus iš Rusijos. Teigiama, kad darbuotojai galės pasinaudoti ES mėlynosios kortelės programa, skirta palengvinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų atvykimo procedūras.

„Šis atvejis, kai bendrovė perkelia gana daug savo darbuotojų iš už ES ribų, nėra beprecedentis. Turime ir kitų panašių pavyzdžių, kai ištisos žaidimų kūrėjų studijos perkeliamos iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos. ES mėlynoji kortelė šį procesą išties palengvina, o tokių bendrovių kaip „Carggo“ susidomėjimas rodo, kad Vilnius turi daug galimybių pritraukti novatoriškas bendroves iš ne ES šalių, atverdamas joms Europos rinką“, – pranešime spaudai sako „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas.

Iki šių metų pabaigos „Carggo“ įdarbins iki 65 specialistų, daugiausia programinės įrangos kūrėjų. Jie kurs skaitmeninę platformą, kurią JAV rinkai ketinama pristatyti šių metų trečiąjį ketvirtį.

2016 metais įkurta „Carggo“ turi biurus JAV ir Europoje, juose dirba per 60 darbuotojų. Įmonė planuoja, kad iki 2019 metų jos darbuotojų skaičius visame pasaulyje išaugs iki 300.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sveikatingumo paslaugų startuolis „Urban“ atidarys padalinį Vilniuje

Evaldas Činga

Pasaulinė transporto pramonės paslaugų lyderė steigia paslaugų centrą Vilniuje

Evaldas Činga

Lietuvoje kuriasi Prancūzijos ir Britanijos mokėjimų įmonės

BNS

Izraelio IT startuolis „Exai“ atidarys padalinį Vilniuje

BNS

Vilniuje įmonę įsteigė Suomijos teisinių paslaugų įmonė „Fondia“

BNS

Vilniuje kuriasi Singapūro mokėjimų bendrovė „Payment Options International“

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika