„Raydiant”, rinkoje pirmaujantis vietinių patirčių valdymo platformos paslaugų tiekėjas, šiandien paskelbė atidarantys naują korporacinį biurą Vilniuje, Lietuvoje. Naujasis biuras savo dydžiu nusileis tik centriniam San Francisko biurui. Šia plėtra „Raydiant” siekia pritraukti aukščiausios kokybės profesionalus ir išplėsti savo veiklą strateginėse EMEA regiono rinkose.

„Raydiant” kultūra klesti dėl to, kad yra inovatyvi”, sako „Raydiant” generalinis direktorius Bobby Marhamat. – „Lietuva yra auganti aukštųjų technologijų rinka ir vieta, kur galima rasti geriausių savo srities, įskaitant finansų, inžinerijos ir klientų aptarnavimo, profesionalų. Mes džiaugiamės galimybe išplėsti savo globalią komandą, siekiant užtikrinti dar geresnę patirtį savo klientams.”

Lietuva užimą 11-tą vietą pasaulyje kaip viena geriausių šalių verslui vystyti, vadovaujantis Pasaulio Banko sudaryta ataskaita „Doing Business Report”, ir yra laikoma vienu iš greičiausiai augančių aukštųjų technologijų centrų ir vieta, kur galima rasti geriausių profesionalų Europoje. „Raydiant” planuoja, kad iki 2023-ųjų pabaigos Lietuvoje įsikūrusiame biure dirbs daugiau nei 130 darbuotojų. „Raydiant” vystoma „Women in Tech” iniciatyva reiškia, kad bus teikiamas prioritetas kuriant galimybes kandidatėms, tapatinančioms save su moterimis, siekiant sukurti įvairesnę darbo vietos kultūrą.

„Mes nepaprastai džiaugiamės galėdami pristatyti patikimą „Raydiant”vietinę skaitmeninę patirčių platformą pasaulinei rinkai”, sako Marhamat. „Mūsų naujasis biuras Lietuvoje – tai strateginis žingsnis, siekiant aktyvuoti mūsų atėjimą į rinką ir išplėsti „Raydiant” taikymą fizinėse parduotuvėse visame EMEA regione.”

„Raydiant” įdarbinimo planai 2022-iesiems metams apima ir planus atidaryti naujus biurus Londone, Niujorke, Nešvilyje ir Vankuveryje bei pasamdyti daugiau nei 200 darbuotojų šiai plėtrai užtikrinti. Ši žinia buvo paskelbta po to, kai įmonė užsitikrino 30 mln. USD B serijos finansavimą ir įsigijo DI analitikos įmonę „Sightcorp”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist