MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Užsienio investicijos

Izraelio IT startuolis „Exai“ atidarys padalinį Vilniuje

Izraelio dirbtinio intelekto ir turinio valdymo sprendimų startuolis „Exai“ atidaro programinės įrangos kūrimo padalinį Vilniuje ir planuoja pasamdyti apie 30 specialistų, rašo „Verslo žinios“. 

Leidinio teigimu, „Exai“ generalinis direktorius Galas Moranas sako, kad bendrovė kreipėsi dėl 3 mln. eurų dotacijos į Lietuvos Ekonomikos ir inovacijų ministeriją (VŽ teigimu, dotacijos dar negavo). Tačiau G. Moranas pabrėžia, kad lemiamas veiksnys plėstis į Vilnių buvo IT talentai ir tvari, auganti startuolių ekosistema.

Šiuo metu „Exai“ žvalgosi patalpų, o biurą Vilniuje ji planuoja atidaryti šiemet vasarą. Bendrovė turi biurus Izraelyje, JAV, Makedonijoje ir Filipinuose. Juose iš viso dirba 50 specialistų. Įmonė yra pritraukusi 25 mln. JAV dolerių investicijų.

VŽ teigimu, Lietuva Izraelio verslininkams, regis, darosi vis patrauklesnė investicijų kryptis. Prieš mažiau nei tris mėnesius Vilniuje biurą atidarė Izraelio debesų kompiuterijos kompanija „TeraSky“. Kiek anksčiau pernai Lietuvoje įsikūrė ir mokėjimų negrynaisiais pinigais sprendimus vystanti bendrovė „Nayax“. Vilniaus administracijos vadovas Povilas Poderskis, grįžęs iš Izraelio,  socialiniame tinkle šią savaitę paskelbė, kad į Lietuvos sostinę šiemet norėtų ateiti dar bent 2-3 Izraelio bendrovės. 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sveikatingumo paslaugų startuolis „Urban“ atidarys padalinį Vilniuje

Evaldas Činga

Pasaulinė transporto pramonės paslaugų lyderė steigia paslaugų centrą Vilniuje

Evaldas Činga

Lietuvoje kuriasi Prancūzijos ir Britanijos mokėjimų įmonės

BNS

Vilniuje įmonę įsteigė Suomijos teisinių paslaugų įmonė „Fondia“

BNS

Vilniuje kuriasi Singapūro mokėjimų bendrovė „Payment Options International“

BNS

Islandijos programinės įrangos įmonė atidarė filialą Vilniuje

ELTA

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika