MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Užsienio investicijos

Izraelio fintech bendrovė „Nayax“ įsikurs Vilniuje

Izraelio mokėjimų negrynaisiais pinigais sprendimus vystanti bendrovė „Nayax“ naują padalinį atidarys Vilniuje.

Užsienio investicijas šalyje skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“ pranešė, jog „Nayax“ Lietuvoje kursis, gavusi Lietuvos banko mokėjimo įstaigos licenciją.

Įmonės direktorius Yairas Nechmadas (Jairas Nechmadas) sako, jog Lietuvoje yra palanki reguliacinė aplinka.

„Siekdami tapti Europoje licencijuota mokėjimo įstaiga, ieškojome reguliatoriaus, į kurį galėtume kreiptis kaip į partnerį. Lietuvos bankas pademonstravo palaikymą ir skaidrumą, padedant su procesais, kurie kitose šalyse užtrunka labai ilgai ir yra labai sudėtingi“, – pranešime spaudai cituojamas įmonės vadovas.

Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius sako, jog pernai veiklą Lietuvoje pradėjo 35 „fintech“ bendrovės, –  dauguma jų buvo jaunos, inovatyvios įmonės.

„Visgi po staigaus Lietuvos spurto susidomėjimą Lietuvos rinka ima rodyti brandžios ir pasaulyje pripažintos finansų technologijų bendrovės, tokios kaip „Nayax““, – pranešime teigė V. Sinkevičius.

„Nayax“ tiekia mokėjimų negrynaisiais pinigais įrenginius, skirtus prekių automatams, savitarnos kioskams ir kitiems savitarnos automatams. Bendrovė gamina patentuotą programinę ir techninę įrangą ir savo klientams teikia telemetrijos, nuotolinio valdymo ir verslo duomenų analizės techninius sprendimus.

Bendrovė buvo įkurta 2005 metais ir joje šiuo metu dirba apie 150 žmonių. Bendrovė turi dvi antrines įmones Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Panašūs pranešimai

Sveikatingumo paslaugų startuolis „Urban“ atidarys padalinį Vilniuje

Evaldas Činga

Pasaulinė transporto pramonės paslaugų lyderė steigia paslaugų centrą Vilniuje

Evaldas Činga

Lietuvoje kuriasi Prancūzijos ir Britanijos mokėjimų įmonės

BNS

Izraelio IT startuolis „Exai“ atidarys padalinį Vilniuje

BNS

Vilniuje įmonę įsteigė Suomijos teisinių paslaugų įmonė „Fondia“

BNS

Vilniuje kuriasi Singapūro mokėjimų bendrovė „Payment Options International“

BNS

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika