MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Užsienio investicijos

Islandijos programinės įrangos įmonė atidarė filialą Vilniuje

Islandijos programinės įrangos įmonė „Klappir“ Vilniuje atidarė pirmąjį savo filialą Baltijos šalyse – „Klappir Lithuania“. Ji sukūrė tvarią programinę įrangą, leidžiančią įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms valdyti savo išteklių sąnaudas ir aplinkosaugos apskaitai reikalingus duomenis, įskaitant ir CO2 išmetimus. 

Kaip skelbiama pranešime, naudodamos „Klappir“ programinę įrangą įmonės gali detaliai matyti sunaudotos energijos duomenis ir laikui bėgant gauti išsamią savo veiklos ataskaitą, leidžiančią skelbti ir dalintis savo pasiekimais, mažinant energijos suvartojimą, prognozuoti ir mažinti poveikį aplinkai, taip pat sumažinti išlaidas didinant procesų efektyvumą. 

Įmonė „Klappir Lithuania“ savo klientams taip pat siūlo programinės įrangos sprendimus ir vertingas konsultacijas dėl aplinkosaugos tikslų nustatymo ir procesų optimizavimo, siekiant sumažinti įmonių veiklos poveikį aplinkai. 

Pagal pranešimą, „Klappir“ programinės įrangos sprendimai yra vieni iš pirmųjų tokio pobūdžio informacinių sistemų pasaulyje. 

„Mes džiaugiamės galėdami padėti įmonėms geriau suprasti savo vykdomos veiklos poveikį aplinka. Programinės įrangos sprendimai suteikia patikimą informaciją ir priemones, kuriomis galima užsibrėžti išmatuojamus tikslus ir analizuoti gamtos išteklių naudojimą. Tokiu būdu ši sistema padeda įmonės vadovybei ir administracijai priimti ekonomiškai naudingus sprendimus siekiant, kad visa verslo veikla taptų tvaresnė“, – sakė įmonės direktorius Agustas Sindri Karlssonas. 

Anot jo, naudojant „Klappir“ programinę įrangą įmonė gali automatiškai rinkti duomenis apie įmonės generuojamas atliekas, degalų, elektros, šildymo, dujų ir vandens naudojimą iš visų paslaugų tiekėjų vienoje duomenų bazėje. Skirtingi programinės įrangos produktai ir paslaugos yra prieinamos įvairioms organizacijoms, pradedant nuo „Klappir Core“ sprendimų mažoms įmonėms iki individualių pasiūlymų didelėms įmonėms, vykdančioms daug skirtingų veiklų bei turinčioms daug turto, kurio eksploatavimą reikia stebėti.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Buvęs „Yahoo“ viceprezidentas perka bendrovę „Inovacijų erdvė“

BNS

Sveikatingumo paslaugų startuolis „Urban“ atidarys padalinį Vilniuje

Evaldas Činga

Pasaulinė transporto pramonės paslaugų lyderė steigia paslaugų centrą Vilniuje

Evaldas Činga

Lietuvoje kuriasi Prancūzijos ir Britanijos mokėjimų įmonės

BNS

Izraelio IT startuolis „Exai“ atidarys padalinį Vilniuje

BNS

Vilniuje įmonę įsteigė Suomijos teisinių paslaugų įmonė „Fondia“

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika