Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrėja „NFQ Technologies” pranešė Lietuvoje steigsianti naują įmonę Vakarų Europoje gerai žinomai technologijų įmonių grupei „valantic”. Bendrovė yra viena sparčiausiai augančių skaitmeninius sprendimus ir programinę įrangą kuriančių bei IT verslų plėtros srityse konsultuojančių įmonių Vakarų Europoje.

Lietuvoje NFQ kartu su „valantic” planuoja per ketverius metus įdarbinti iki 200 IT specialistų ir įsteigti technologijų ir inovacijų kūrimo kompetencijų centrą.

NFQ technologies vadovas Paulius Insoda džiaugiasi, jog kartu su “valantic” galės toliau spręsti kertinius skaitmenizacijos iššūkius bei klientams pasiūlyti skaitmeninius sprendimus, kurie padės įgyti strateginį pranašumą prieš konkurentus.

„Dirbdami kartu prie itin didelių ir kompleksinių projektų, galėjome panaudoti per 20 metų sukauptą patirtį ir žinias. Išmokome burti mūsų klientų verslo sėkmę lemiančias aukščiausios kvalifikacijos tarptautines komandas, dirbti prie stambaus masto kompleksinių technologinių projektų ir didelio srauto duomenų kiekio sistemų,” – sako P. Insoda.

NFQ technologies vadovas priduria jog talentai – kertinis kompanijos augimo akmuo.

„valantic” klientų ratą sudaro daugiau nei 500 įmonių, tarp kurių: 28-ios iš 40-ies DAX indeksą sudarančių Vokietijos bendrovių, stambios Šveicarijos ir Austrijos įmonės bei daugybė vidutinio dydžio verslų. „valantic” taip pat dirba su „Thyssenkrupp”, „Siemens”, AOK, „Coop” ir „Telefonica”.

„Tokios įmonės kaip „valantic” atėjimas į Lietuvą – išties džiugus momentas. Kompanija yra svarbi Europos verslo paslaugų ir IT sektoriaus žaidėja, o tai padės Lietuvai sustiprinti savo, kaip Šiaurės Europos IT klasterio poziciją. Taip pat, neabejoju, jog stiprūs Lietuvos IT talentai padės Valantic siekti savo tikslų,” – sveikina Elijus Čivilis, „Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist