Europos aukštos klasės virtuvės baldų įmonė „Nobia“ paskelbė apie savo planus įkurti pasaulinį verslo paslaugų centrą Vilniuje, Lietuvoje. Numatoma, kad centras pradės veikti jau pirmoje 2022 metų pusėje, informuoja „Investuok Lietuvoje“.

„Nobia“, kurios centrinė būstinė yra Stokholme, kuria ir gamina funkcionalius ir tvarius virtuvės baldus. Kadangi įmonė siūlo itin platų paslaugų spektrą, nuo produktų dizaino kūrimo iki galutinio įrengimo, tai leidžia lengviau kontroliuoti visą vertės grandinę, optimizuoti gamybą bei išlaikyti savo prekės ženklo įvaizdį. Kasmet sudaromame Švedijos tvarių įmonių reitinge geriausių plataus vartojimo prekių kategorijoje „Nobia“ užima ketvirtąją vietą.

„Šiandien „Nobia“ vienija daug stiprių vietinių virtuvės baldų prekės ženklų, kuriuos sustiprina šis bendradarbiavimas, – sako „Nobia“ prezidentas ir generalinis direktorius Jonas Sintornas. – Nuo pirmojo juodraščio iki įrengimo – mus į priekį veda bendras siekis tapti dizaino ir tvarumo lyderiais šioje pramonės šakoje“.

Aktyviai bendradarbiaudama su „Investuok Lietuvoje“ konsultantų komanda „Nobia“ nusprendė įsteigti savo verslo paslaugų centrą Lietuvoje.

„Pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovavomės ieškodami tinkamiausios vietos, buvo talentingų specialistų ratas, sąnaudos ir lankstumas. Mums taip pat yra svarbūs atvirumas ir aistra inovacijoms, kurie yra papildomi Lietuvos privalumai. Lietuva išties turi daug patirties su pasauliniais verslo paslaugų centrais“, – sako J. Sintornas.

J. Sintornas susitiko su prezidentu Gitanu Nausėda, kai šis lankėsi Švedijoje. Susitikimas dar labiau sustiprino teigiamą „Nobia“ požiūrį į verslo galimybes Lietuvoje.

J. Sintornas teigia, kad Lietuva pranoko kitas svarstomas vietas trijose pagrindinėse srityse: finansų, talentingų specialistų pritraukimo ir išlaikymo bei verslo vystymo paprastumo.

Lietuvos prezidentas G. Nausėda taip pat sveikina „Nobia“ pasirinkimą. „Didelis dėmesys inovacijoms ir žmogiškojo kapitalo plėtra yra pagrindiniai mūsų šalies ekonominės politikos elementai. Ir mes nesiruošiame sustoti – siekiame paversti Lietuvą dar patrauklesne vieta verslui vystyti. Džiaugiuosi, kad „Nobia“ pasirinko Lietuvą savo pasauliniam verslo paslaugų centrui“, – teigė prezidentas G. Nausėda.

„Nobia“ kuria ir gamina virtuvės sprendimus 14 gamyklų 7 Europos šalyse, o įmonėje visame pasaulyje dirba beveik 6 000 darbuotojų. Per savaitę daugiau nei 10 000 virtuvės komplektų pristatanti įmonė yra viena didžiausių virtuvės baldų gamintojų Europoje.

ELTA (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist