Užsienio investicijos

Blokų grandinės technologija paremtas startuolis „FIDES Loyalty“ kuriasi Vilniuje

Blokų grandinės (angl. blockchain) technologija paremtas, premijas už keliones leidžiantis gauti startuolis „FIDES Loyalty“ paskelbė planus įkurti savo įmonės būstinę Vilniuje. Tikimasi suburti virš 20 technologijų ir verslo specialistų komandą, kuri nuo kitų metų plėtotų startuolio veiklą.

2022 m. kovą įkurta „FIDES“ siūlo tokenizuotą atlygio už lojalumą sistemą, skirtą aviacijos, kelionių ir turizmo pramonei. Startuolis siekia padaryti perversmą egzistuojančiose kelionių lojalumo programose, kurios dažnai yra biurokratinės, neefektyvios ir įmonėms kelia didelių balansinių įsipareigojimų. Pasitelkiant tokenizuotą lojalumo sistemą, „FIDES“ leis pelnyti tokenizuotus atlygius ir išleisti juos tiek pirminėje rinkoje, tiek pas lojalumo programos partnerius.

Tarptautinė startuolio kūrėjų komanda „FIDES“ būstinei pasirinko Lietuvą – vieną didžiausių finansinių technologijų centrų Europoje. Tokį sprendimą nulėmė ir gyvybinga šalies startuolių ekosistema bei įvairialypis talentų ratas.

 

„Lietuva yra vieta, kurioje pasaulinės technologijų įmonės gali diegti inovacijas, išbandyti ir sparčiai plėsti savo sprendimus, – sako Dana Brice Smith. – Atsižvelgus į palankią Lietuvos teisinę ir reguliavimo struktūrą, skiriamą dėmesį finansinių technologijų produktų kūrimui bei atitikties ir pinigų plovimo prevencijos užtikrinimui, taip pat į „Investuok Lietuvoje“ pagalbą ir palaikymą, tapo aišku, kad ši šalis puikiai tiktų mūsų įmonei.“

Be vietinio vykdomojo direktoriaus, „FIDES“ dar siekia suburti ir komandą, kurios gretose būtų virš 20 specialistų, turinčių patirties finansinių ir naujųjų technologijų, įskaitant dirbtinį intelektą ir blokų grandinės, srityse. Startuolis taip pat tikisi komandą papildyti platformų kūrėjais, UX/UI dizaineriais ir verslumo bei verslo plėtros patirties turinčiais specialistais.

Pasak Dana Brice Smith, „FIDES“ siekia, kad bendrovės veiklos pagrindas būtų tvarumas, atsakomybė ir įsitraukimas į bendruomenę.

 

„Kaip įmonė, ketiname būti aktyvi visuomenės dalis. Laikydamiesi vienų svarbiausių savo principų – skaidrumo, sąžiningumo, teisingumo ir bendruomeniškumo – norime bendradarbiauti su Lietuvos universitetais, akceleratoriais ir inkubatoriais, įsitraukti į hakatonus ir kitus bendruomenės renginius.

Elijus Čivilis, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius tiki, kad „FIDES“ sėkmingai įsilies į bendraminčių novatorių ekosistemą. „Lietuva sudaro optimalias sąlygas technologijų startuoliams plėtoti savo sprendimus.

„Esu tikras, kad Vilniuje „FIDES“ ras visas sudedamąsias dalis, reikalingas revoliuciniam produktui vystyti ir plėsti“, – sako E. Čivilis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button