Vienintelis Švedijos telekomunikacijų milžinės „Telia“ kompetencijų centras „Telia Global Services Lithuania“ suplanavo naują plėtros etapą – iki 2024 m. pasamdys net 400 naujų darbuotojų, taip visas grupei dirbančiųjų gretas Lietuvoje išplėsdamas iki 1300 darbuotojų. Didžiąją dalį naujokų sudarys informacinių technologijų (IT) specialistai – programinės įrangos kūrėjai, inžinieriai, architektai, duomenų analitikai ir kt., tačiau augs ir kitos komandos – finansų, apskaitos, pirkimų, personalo, ryšių ir pan.

Sukurtos naujos darbo vietos išaugins grupės funkcijas Lietuvoje: šiuo metu jose „Telia Global Services Lithuania“ ir „Telia Lietuva“ dirba daugiau kaip 900 specialistų. Tai bus antras didžiausias kompetencijų centro plėtros etapas nuo bendrovės įsteigimo 2017 metais. 

„Tokių didelių bendrovių kaip „Telia“ kryptinga ir tvari plėtra Lietuvoje rodo, kiek daug potencialo turime šalyje telkti aukštą pridėtinę vertę kuriančius verslus ir talentus. Tai, kad tokios tarptautinės organizacijos Lietuvoje dirbantiems specialistams patiki vis daugiau ir sudėtingesnių funkcijų, reiškia, kad mūsų paslaugų ir kompetencijų centrų rinka pasiekė brandą ir jau seniai nesame tiesiog pagalbinių procesų vykdytojai, bet strateginės organizacijų komandos ir padaliniai. Tuo pačiu tokios geros žinios darbo rinkai mums yra ir įsipareigojimas – nuolat gerinti verslo aplinką, stiprinti talentų ruošimą, tobulinti infrastruktūrą, svarbią verslui“, – sako Aušrinė Armonaitė, Ekonomikos ir inovacijų ministrė.

Pasak Mariaus Ivanausko, „Telia Global Services Lithuania“ vadovo, grupės pasitikėjimą kompetencijų centrui pavyko įgauti inovatyviais sprendimais, kokybišku darbu ir aiškiu tikslu, o sparti plėtra rodo strateginį požiūrį į Lietuvą.

„Telia“ grupės funkcijų specialistai Lietuvoje dirba iš biurų Kaune, Šiauliuose bei naujai duris atvėrusiame 7000 kv. m. biure Vilniaus centre. Kasmet po 150 naujų darbuotojų įdarbinantis kompetencijų centras, vykdo įvairias funkcijas IT, telekomunikacijų tinklo, analitikos, programinės įrangos kūrimo, pirkimų, personalo, finansų ir kitose srityse.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist