TechnologijosViešasis transportas

Vilniečio kortelę galėsite tikrinti daug greičiau ir patogiau

Nuo šiol bilietų ir pinigų kiekį savo Vilniečio kortelėje galėsite tikrinti daug greičiau ir patogiau – sukurta nauja „Android“ programėlė ViCards. Ši analogų neturinti programėlė taps naudingu įrankiu kiekvieno viešuoju transportu besinaudojančio vilniečio telefone. O tėvai dabar galės patogiai tikrinti ir stebėti  jų vaikų kortelėse esantį pinigų kiekį ir aktyvaus bilieto galiojimo trukmę.

Ši mobilioji aplikacija buvo sukurta, kad šiek tiek palengvintų vilniečių gyvenimą, nes anksčiau norint sužinoti ar jūsų pažymėtas terminuotas bilietas dar galioja reikėjo autobuse išsitraukti kortelę ir pridėti ją prie geltono komposterio arba apsilankyti interneto svetainėje ir ten patikrinti, bet ir šiuo atveju reikėdavo išsitraukti kortelę, kad nurašytume jos numerį. O ViCards leidžia tą numerį išsaugoti ir daugiau savo vilniečio kortelės iš kišenės netraukti ir kartu leidžia ją tikrinti daug greičiau nei interneto svetainėje.

Ateityje ši programėlė bus ir toliau tobulinama. O šio metu programėlė jau gali automatiškai tikrinti jūsų pridėtas korteles ir įspėti jus, kad terminuoto bilieto galiojimo laikas eina į pabaigą. Sekančiame atnaujinime bus pridėti šių įspėjimų nustatymai, programėlė išmoks įspėti ir apie mažą pinigų likutį. 

 

Programėlę galite atsisiųsti iš Google Play parduotuvės, taip pat kviečiame prisijungti prie Facebook puslapio.

Parengtas pagal pranešimą spaudai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Agata
Agata
9 mėnesius

Tikrinti vilniecio kortele

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button