Technologijos

Laikinai buvo sutrikusi mobiliojo parašo veikla

Šįryt sutriko mobiliojo parašo paslauga, kuri yra teikiama mobiliojo ryšio operatorių kartu su bendrove „SK ID Solutions“. Šiuo metu „SK ID Solutions“ specialistai ieško problemos priežasčių ir kaip jas pašalinti.

Anot „SK ID Solutions“ atstovo Viktoro Kamarevcevo, problema gali būti susijusi su programiniu atnaujinimu, kuris buvo atliekamas praėjusią naktį. „Paslaugos teikimas sutriko šįryt, ją buvo pavykę atnaujinti, tačiau iki galo problemos išspręsti nepavyko“, – sako jis.

Šiuo metu „SK ID Solutions“ specialistai toliau aiškinasi problemos priežastis.

 

Atkurta mobiliojo parašo paslauga

Šįryt visiškai atkurta mobiliojo parašo paslauga, kuri yra teikiama Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių kartu su bendrove „SK ID Solutions“.

Anot „SK ID Solutions“ atstovo Viktoro Kamarevcevo, sutrikimas buvo susijęs su programiniu atnaujinimu, kuris buvo atliekamas naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. „Paslaugos teikimas sutriko vakar rytą, ją dalinai buvo pavykę atkurti, tačiau galutinai sutrikimo priežastis mūsų specialistai išsiaiškino ir pašalino šįryt“, – sako jis. Dėl šio sutrikimo mobiliojo parašo vartotojams kilo nesklandumų jungiantis prie interneto bankų paskyrų ir kitų el. paslaugų, o taip pat pasirašant dokumentus el. parašu.

“SK ID Solutions“ atsiprašo mobiliojo parašo vartotojų, kurie dėl sutrikimo patyrė nepatogumų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button