SEB bankas Lietuvoje 2020 metų pirmą ketvirtį planuoja diegti naują IT platformą, kuria valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.

Nauja IT platforma bus bendra visuose SEB bankuose Baltijos šalyse. SEB bankai Latvijoje ir Estijoje jau turi vienodą IT platformą. Ją įdiegusi Lietuvoje, SEB grupė užbaigs IT platformos vienodinimo procesą visose trijose Baltijos šalyse.

Planuojama, kad nauja IT platforma bus įdiegta pirmą 2020 metų ketvirtį. Ji padės bankui ateityje sparčiau kurti modernias skaitmenines paslaugas klientams ir pasiūlyti daugiau vienodų paslaugų ir sprendimų visose Baltijos šalyse.

„Vienoda, pačios SEB grupės diegiama IT platforma visose Baltijos šalyse padės mums pasiūlyti klientams daugiau modernių skaitmeninių sprendimų ir greičiau pristatyti rinkai naujas paslaugas bei jas vystyti. Todėl galėsime užtikrinti konkurencingus pasiūlymus savo klientams ir dar geriau tenkinsime savo klientų lūkesčius. Taip suvienodinę veiklą galėsime veikti efektyviau ir sumažinti IT ir naujų paslaugų kūrimo sąnaudas“, – teigia Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas, Pagalbos verslui tarnybos ir finansų direktorius.

SEB bankas Lietuvoje palaipsniui iš anksto ir asmeniškai informuos savo privačius ir verslo klientus apie būsimus pokyčius ir reikiamus pakeitimus, susijusius su naujos IT platformos diegimu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.