Technologijos

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas ir Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija pasirašė partnerystės sutartį

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas ir Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija pasirašė partnerystės sutartį, kuria susitarta bendradarbiauti kooperuojant savo darbą ir žinias, realizuojant bendrus verslo, mokslo ir socialinius projektus.

Partneriai rengs bendras iniciatyvas, projektus ir renginius, skirtus propaguoti rizikos ir privatų kapitalą vietos ir tarptautiniu mastu, skatinti jaunimo verslumą, jaunų inovatyvių įmonių generavimą bei užtikrins tęstinumą jiems pasibaigus. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko ir Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos partnerystė padės aktyvinti žinių ekonomikos plėtrą, inovatyvių įmonių kūrimąsi ir plėtrą bei verslaus ir inovatyvaus jaunimo ugdymą.

„Šis susitarimas – naujas etapas įgyvendinant tokias Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko veiklos sritis, kaip vietos ir užsienio investicijų, verslumo skatinimas,  tarptautinio žinomumo didinimas. Partnerystė padės ne tik užtikrinti sėkmingesnę Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendruomenės narių verslo plėtrą, bet suteiks daugiau galimybių Saulėtekio slėnyje veikiantiems tyrėjams ir versliems studentams komercializuoti savo žinias ir idėjas, – teigė Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko vadovė Laima Kaušpadienė.

 

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos vadovė Ausma Bartkutė apie šią partnerystę pabrėžė: „Matome Saulėtekio slėnio – mokslo, inovacijų ir startuolių branduolio – potencialą. Žinome, jog smulkus verslas yra varomoji ekonomikos jėga, todėl norime padėti Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke gimstantiems verslams siekti investicijų, o jau veikiančioms įmonėms visokeriopai padėti augti ir plėstis.“

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija – ilgametė Lietuvos rizikos ir privalaus kapitalo ekosistemos dalyvė – vienija 30 aktyvių bendrovių-narių, vykdančių įvairių rūšių rizikos kapitalo veiklą. Asociacijos pagrindinis veiklos tikslas yra kartu su kompetentingomis Lietuvos institucijomis ir partneriais dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą rizikos ir privataus kapitalo verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus, koordinuoti Asociacijos narių pastangas, plėtoti veiklą, atstovaujant jų ekonominiams ir teisiniams interesams, propaguojant rizikos ir privataus kapitalo investicijas Lietuvoje. Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociaciją 2009 m. įkūrė UAB LitCapital Asset Management, UAB BaltCap ir UAB SEB Venture Capital.

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas organizuoja ir vykdo įvairias inovacijų skatinimo ir paramos veiklas, susijusias su jaunimo verslumu, verslo ir mokslo bendradarbiavimu, technologijų perdavimu, jaunų inovatyvių įmonių inkubavimu, vietos ir užsienio investicijų skatinimu. Mokslo ir technologijų parkas yra įsikūręs Saulėtekio slėnyje – didžiausiame integruotame verslo, mokslo ir studijų Slėnyje Lietuvoje. Čia veikia didžiausi Lietuvoje atviros prieigos mokslinių tyrimų centrai, stipriausi universitetai, savo veiklą plėtoja inovatyvios technologinės įmonės, mokslinius tyrimus atlieka per 5 tūkstančius mokslininkų. Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko steigėjai yra Vilniaus Universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus miesto savivaldybė, UAB Alna Group ir Lietuvos lazerių asociacija.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button