Technologijos

Kokie kompiuteriniai žaidimai turi didžiausią gerbėjų ratą?

Kompiuterinius žaidimus pasaulyje žaidžia milijonai žmonių. Kai kurie, pvz. CS GO ar League of Legends yra tokie populiarūs, kad jų tiesioginės transliacijos sulaukia dešimčių ar net šimtų tūkstančių žiūrovų iš viso pasaulio. Šių žaidimų varžybų baigtis prognozuojančios sporto lažybos internete taip pat yra daugelio pokalbių tema. Tačiau, jeigu mes paieškotume pačių populiariausių ir daugiausiai fanų turinčių kompiuterinių žaidimų. Ar tikrai visi šiame sąraše atsiradę žaidimai jūsų nenustebins? Pasižiūrėkime!

Minecraft

Labai staigiai praėjusiame dešimtmetyje išpopuliarėjęs žaidimas yra pagrįstas labai paprastu konceptu ir varomas labai kuklaus grafinio varikliuko. Viskas žaidime yra kuriama iš kubo formos blokelių, tačiau pagrindinis “kabliukas” yra tas, jog žaidimo pasaulis neturi ribų nei jūsų kūrybiškumui, nei tam, kaip žaidžiate. Minecraft pasaulio viduje galima kurti įvairias užduotis, atkurti realaus pasaulio vaizdus ar tiesiog eksperimentuoti su fizika ir mechanika, kad smagiai praleistumėte laiką. Tiesa, didžioji dalis auditorijos – pakankamai jauni, iki 14m. amžiaus žaidėjai. 

Grand Theft Auto V

Retai kur pavyks rasti tokį sėkmingą prekės ženklą, kaip Google, Coca Cola ar Apple. Tačiau kompiuterinių žaidimų pasaulyje GTA (arba Grand Theft Auto) yra būtent tokio lygio prekės ženklas. Bet kas, ką pasirenka išleisti kūrėjai, su GTA vardu, iš karto tampa komercine sėkme. Būtent naujausioji žaidimo dalis, kuri, beje, išleista dar 2013m. pabaigoje, uždirbo maždaug ~700 milijonų JAV dolerių (arba po ~80 mln. per metus). Į šią sumą neįtraukiami papildymų arba žaidime esančių priedų pirkimai, kurie kūrėjams taip pat nemažai uždirba. Aktyvių žaidėjų yra bent keli milijonai. 

 

Fortnite

Fortnite labiausiai išpopuliarinio dabar “ant bangos” esantį Battle Royale žanrą. Per Fortnite, 100 žaidėjų varžosi vienas prieš kitą, kovodami kiekvienas už save. Jų tikslas – surinkti geriausius ginklus, kurie išsibarstę po visą žemėlapį bei apsisaugoti nuo priešų vis mažėjančiame žaidimo lauke. Pasiekti pergalę 100 žaidėjų režime nėra lengva, todėl būtent tas pergalės tikslas labai vilioja kiekvieną, kas tik įsijungia Fortnite. 

Call of Duty Warzone 

Tai – tokio pat žanro žaidimas, kaip ir Fortnite, tačiau jį išleido taip pat GTA lygio prekės ženklas – Call of Duty. “Warzone” pasirodė pakankamai neseniai, tačiau jau dabar turi milijonus žaidėjų iš viso pasaulio. Tiems, kam nusibodo Fortnite arba norisi kiek realistiškesnio, mažiau animuoto, tokio žanro žaidimo, verta rinktis būtent “Warzone”. 

CS GO

Yra ne vienas žmogus, kuris užaugo žaisdamas Counter Strike 1.6 ir Counter Strike Source. Ši žaidimų franšizė jiems kelia labai šiltus prisiminimus, kadangi priešais kompiuterių ekranus praleido, ko gero, ne vieną dešimtį ar net ne vieną tūkstantį valandų. Naujausia versija – Counter Strike Global Offensive yra nuolat atnaujinamas ir po beveik 700-800 tūkstančių aktyvių žaidėjų kasdien surenkantis pirmo asmens šaudyklės tipo žaidimas, kuris reikalauja žaibiškų reakcijų, komandinio darbo ir miklių rankų. 

 

Kortų žaidimas Solitaire

Paskutinis šiame sąraše paminėtas žaidimas jus galbūt kiek nustebins. Tai yra senas-geras Solitaire. Pasak statistikos, jį per mėnesį žaidžia bent 10-15 milijonų žaidėjų, iš kurių didžiąją dalį sudaro biuruose nuobodžiaujantys asmenys ir vyresnio amžiaus žmonės. Turbūt kiekvienas esame bent kelis kartus ramiai dėlioję korteles šiame žaidime, todėl jo populiarumas neturėtų taip stebinti. Užsukite į https://solitaire.lt/, jeigu norite daugiau sužinoti apie šio ir kitų kortų žaidimų įdomybes! 

Apmokėtas turinys.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button