Verslas

„Swedbank” plečiasi – šiais metais įdarbins dar 100 darbuotojų

Swedbank” plečia nefinansinių paslaugų veiklą Lietuvoje. Planuojama, kad iki šių metų pabaigos darbuotojų komandą Vilniuje papildys 100 naujų specialistų.

„Džiaugiamės, kad „Swedbank” nuolat plečiasi. Kaip ir buvo planuojama, šiais metais taip pat numatomas darbuotojų skaičiaus augimas. Tai mums sudarys galimybes teikti dar kokybiškesnes paslaugas klientams ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Latvijoje, Estijoje”, – sako „Swedbank” Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

2015-2016 metų laikotarpiu „Swedbank” Vilniuje sukūrė 215 naujų darbo vietų, kai iš Švedijos į Lietuvą buvo perkeltos kai kurios nefinansinių paslaugų pozicijos. Įgyvendinant tolesnės plėtros planus, 2017 ir 2018 metais „Swedbank” kasmet įdarbins po 100 naujų darbuotojų. Šiuo metu aktualiausios pozicijos, kurioms ieškoma darbuotojų – finansų analitikai, programuotojai, IT sistemų analitikai, testuotojai.

 

D. Grigienės teigimu, šiuo metu šalies verslo aplinka yra palanki veiklos plėtrai dėl patrauklaus darbuotojų kvalifikacijos ir atlyginimų lygio. Be to, Lietuvoje paruošiama pakankamai naujų specialistų, kad būtų užtikrinta sektoriaus plėtra.

„Šalies darbo rinka atitinka mūsų organizacijos poreikius. Per atrankas bendraujame ir su patyrusiais specialistais, ir su darbo rinkos naujokais, žengiančiais pirmuosius karjeros žingsnius”, – teigia „Swedbank” Lietuvoje vadovė.

Vis dėlto D. Grigienė atkreipia dėmesį, kad Lietuvos darbuotojų potencialą būtų galima išnaudoti dar geriau. „Lietuvoje vis dar santūriai žiūrima į specialybės keitimą, nepakankamai išnaudojamos darbuotojų perkvalifikavimo galimybės. Mūsų manymu, taip pat dar būtina nemažai nuveikti keičiant vyraujančius stereotipus apie vyriškas ir moteriškas specialybes, pavyzdžiui, IT srityje”, – komentuoja D. Grigienė.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button