Žvėryne, šalia vandens malūno, leista statyti naują daugiabutį

Komentarai 12

 1. ROMUALDAS says:

  Sveiki,Domina 2kambariu butas,prasau parasyti orentacine kaina ir statybos pabaiga.Aciu

 2. Niokojimas says:

  Šimas su savo kompanija išparduoda Žvėryną verslininkams!Nei prie vieno mero nevyko tiek daugiaaukščių statybų kaip prie Šimo administracijos.Matyt otkatus nemažus gauna?!

  • Qwerty says:

   Šis sklypas parduotas prieš 10 metų, prie ko čia Šimas ?

 3. hmm says:

  o man visai patinka

 4. Romas says:

  Haha, vizulkei namas ant kurio kaip perkunkiemi uzmorkšlintas šitas pastatas užbliurintas lyg jo nebutu.
  Nu kam tokioj vietoj toki baisu daugiabuti ikišti, gi galejo gražiai suprojektuoti kotedzus ar nu kazka prabangaus. O dabar 32 du butai? Kas cia bendrabutis?
  Aciu

 5. Arvydas Norkūnas says:

  Labai gražus projektas, atrodo ir statybinės medžiagos gražiai papildys aplinką. Galėtų būti penkiaaukštis žinoma. Ką gi šiandien ėmė karaliauti nuomonė, jog kone viską Žvėryne reikia saugoti. gerai, kad mokesčių mokėtojų pinigų nesigviešijama reilalaujant pasenusius ir papuvusius medinukus restauruoti. K. Bobelis vieną griuveną savais pinigais buvo prikėlęs, patraukliai išdažė; praėjo du dešimtmečiai ir šauniai ją nuvertė, toje vietoje statomas riboto tūrio berods triaukštis. Kas gali lai restauruoja savais pinigais medinukus, žinoma, kad gražu. O kad siekiama išlaikyti dirbtinai mažaaukštę statybą Žvėryno visumai palaikyti visai nelogiška, prie restauruoto medinuko labai gražiai gali atrodyti ir riboto tūrio, išradingai iš puikių medžiagų suprojektuotas ir pastatytas 5-7 aukštų pastatas.

  • Petras says:

   Prie žemaukščių istorinių pastatų dideli daugiabučiai 99 kartus iš 100 atrodo baisiai. Visi tai mato ir tada viešai pradedama skelbti, jog senas pastatas skylė, netinka, stagnacija ir atsilikimas ar bevertė lūšna. Ir nesvarbu, jog ne istorinis, šimtą metų stovintis paveldas kaltas, jog bendras vaizdas baisus, tačiau naują pastatą griauti taisant klaidas neapsimoka, o viską lemia pinigai, tai nugriaunamas senas. Taip ir nyksta dėl viduramžiško mąstymo unikalus miesto kultūrinis palikimas.

 6. Auksinis kardas says:

  Dar vienas pakalninis ‘daugiabutis’ visiškai neturintis nieko bendro su aplinka. Vilniaus ‘urbanistai’ urbanistikos departamentuose kokioje Olandijoje ar Vokietijoje galetu tik valytojais dirbti nebent.

  • Qq123 says:

   O kas tove vietoje turetu buti, kad deretu su aplinka? Is vienos puses apynaujis daugiabutis, is kitos puses individualus namas, is trecios puses “tarybine” kinijos ambasada. Toleliau sovietiniai daugiabuciai. Tai kas cia turtu buti, nelabai pagaunu??

   • hmm says:

    o tai galvoji jis kažką turi minty rašydamas?:) štampuoja tą patį šabloną prie kiekvieno straipsnio, matyt tam tikras mazochistinis…

 7. Mare says:

  Puikios naujienos! Nera Vilniuje vieningos tipologijos, nera. Ir nereikia, statykim net nesistengdami del nieko. Vis tiek atsitversim: mes cia, like visi – bomzai, ten.

 8. Cipora says:

  Prieš daug metų gyvenau Latvių gatveje
  Dviejų aukštų name,šalia malūno.
  Mano tetis dirbo ten.
  Gaila kad Žverynas praranda savo tikrą veidą((
  Jau seniai valdžios ponai statėsi namus sau ir savo ministerijom..
  Noreciau gyventi vel Vilniuje
  Labai artima širdžiai😍


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.