Statybos Vilniuje

„Žalgirio“ stadiono teritorijoje pradėtas statyti verslo centras

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo statybos leidimą ir pradėjo naujo verslo centro statybas Rinktinės gatvėje.

Statomo A klasės verslo centro plotas – 15.565 kv. m, jį sudarys du atskiri korpusai, sujungti atriumu. Į šį projektą planuojama investuoti 25 mln. eurų. Statybas numatoma baigti 2018 m. trečiąjį ketvirtį.

„Tai bus vienas moderniausių verslo centrų Lietuvoje, kuriame bus pritaikytos naujausios informacinės technologijos. Pastatas atitiks žaliųjų pastatų reikalavimus ir bus energetiškai itin efektyvus“, – teigė Arvydas Avulis, bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas.

 

Naujajame biurų pastate, „Hanner“ pirmieji Baltijos šalyse panaudos šiuo metu pažangiausią ir energetiškai efektyviausią 5 kartos oro kondicionavimo sistemą su šilumos grąžinimo funkcija, kurią sukūrė LG Electronics, šios sistemos pagalba bus užtikrintas mikroklimatas kiekvienoje patalpoje pagal individualų poreikį bet kuriuo metų laiku, ši sistema taip pat garantuos iki 30 decibelų triukšmo lygį, atitinkantį A+ klasės pastatų reikalavimus.

Šiame verslo centre viename aukšte bus galima išsinuomoti plotą iki 2200 m2, taip pat bus galimybė nuomotis ir mažesnius biurus nuo 200 m2. Administratorių darbą biurų pastate pakeis visiškai automatizuota lankytojų informavimo sistema.

 

Verslo centro atriume bus sukurta erdvė skirta verslo centro klientų ir visuomenės renginiams bei poreikiams. Naujasis biurų pastatas atitiks žaliųjų pastatų reikalavimus, bus atliekamas jo sertifikavimas.

Dar vienas šio verslo centro privalumas – puiki lokacija: jį patogu pasiekti ne tik automobiliu, bet ir viešuoju transportu bei dviračiu. Atvykstantiems į darbą dviračiu bus įrengtos saugyklos ir dušai. Verslo centro darbuotojai ir lankytojai naudosis bendru požeminiu parkingu po visa kvartalo teritorija, kuriame bus įrengta 2.000 automobilių stovėjimo vietų. Verslo centro darbuotojų ir lankytojų patogumui taip pat bus sukurta elektromobilių dalijimosi paslauga.

Tai antrasis kompanijos projektas buvusioje „Žalgirio“ stadiono teritorijoje. Greta yra statomas viešbutis „Courtyard by Marriott“ į kurio statybas bus investuota 20 mln. eurų. Viešbučio atidarymas suplanuotas 2018 metų viduryje. Iš viso į šios teritorijos plėtrą, kur numatyta viešbučio, verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba, planuojama investuoti daugiau nei 200 mln. eurų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button