Statybos Vilniuje

„YIT Lietuva“ nestabdo apsukų: pradėjo dar vieno namo statybą Šnipiškėse

Šnipiškių rajone vystomame gyvenamųjų namų kvartale „Naujasis Skansenas“ pradedama naujo, 6 aukštų ketvirtojo etapo namo su 41 butu statyba. Jis bus baigtas kartu su trečiojo etapo namų statybų pabaiga.

Architekto Algirdo Kaušpėdo vadovaujamos studijos „JP architektūra“ suprojektuotą būsto kvartalo projektą vysto tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. 2020-aisiais pradėtas A+ energinės klasės kvartalas kyla tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Jį užbaigti planuojama iki 2025-ųjų pabaigos. Šiuo metu vystomas trečiasis projekto etapas ir statomi dar du daugiabučiai namai, kurie bus baigti 2023 m. pavasarį.

Esant tokia didelei NT paklausai Vilniuje, itin svarbi naujai statomų namų aplinka bei butų įrengimas. Anot „YIT Lietuva NT rinkodaros ir pardavimų vadovės Jurgos Vilkenės, įmonė vadovaujasi principu – „kiemai be automobilių“, tad stato požemines stovėjimo aikšteles, o sportuoti mėgstančių ar nevairuojančių gyventojų patogumui kvartale įrenginėja ir atskiras dviračių saugyklas. Naujų butų kvadrato kaina čia prasideda nuo 3,2 tūkst. eurų.

 

„Ieškantys naujo būsto itin noriai renkasi butus „Naujajame Skansene“ – užklausos ir rezervacijos pasipila vos prasidėjus namo statybai. Ypač dabar klientams kaip niekad aktualus sutartų kainų bei terminų laikymasis, kuomet rinkoje, sparčiai brangstant statyboms, geriausiai užtikrintumą gali pasiūlyti patikimi, gerą reputaciją bei finansinį stabilumą turintys vystytojai. Atliepdami esantį klientų susirūpinimą galime užtikrinti, jog „YIT Lietuva“ pasirašytų preliminarių sutarčių kainų bei statybos terminų nekeičia ir tvirtai laikosi savo įsipareigojimų“, – sako „YIT Lietuva“ NT rinkodaros ir pardavimų vadovė Jurga Vilkenė.

Naujuosiuose namuose ypatingas dėmesys skiriamas tvarumui. 2-4 kambarių butai bus erdvūs, turės didelius balkonus, džiuginančius vitrininiais langais. Naujakūriams kils mažiau rūpesčių, nes juose bus įrengtos šildomos grindys bei individualios rekuperacinės vėdinimo sistemos.

Naujame kvartale 2021 m. rugsėjį du daugiabučius įsigijo ir draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“, iš Suomijos kompanijos „YIT“ viso Baltijos šalių sostinėse nupirkusi penkis daugiabučius nuomai: po du Rygoje ir Vilniuje, vieną – Taline. Sandorio vertė – 65 mln. eurų. Kompanijos steigia bendrą įmonę, Baltijos šalyse investuosiančią 120 mln. eurų į daugiabučių nuomai verslą.

 

Svarbiausi objektai – pasiekiami ranka

Naujai kylantį kvartalą iš visų pusių supa patogi infrastruktūra, verslo centrai, viešosios įstaigos. Mėgstantiems gamtą svarbus aspektas – netoliese esančios rekreacinės sostinės erdvės su dviračių bei pėsčiųjų takais. Mėgstantiems pasivaikščioti paupiu taip pat gera žinia – nuo „Naujojo Skanseno“ iki Neries krantinės – vos kelios minutės, netoliese ir ten įrengtos poilsio bei aktyvaus laisvalaikio zonos.

„Gyvenantys aktyvų kultūrinį gyvenimą galės džiaugtis Nacionaline dailės galerija, sakurų parku, kitapus upės esančiu Vilniaus senamiesčiu su visais jo teikiamais malonumais. Netoliese įsikūręs sostinės finansinis centras su bankais, prekybos bei maitinimo įstaigomis. Tad apsipirkti bei sutvarkyti svarbius reikalus naujiesiems kvartalo gyventojams pavyks greičiau.

Negana to, kvartalas iš kitų išsiskirs funkciniais ir technologiniais sprendimais: kieme specialiai įrengtu bėgimo taku, gyventojai kiekviename bute galės naudotis išmaniosiomis planšetėmis, kurių pagalba bus galima reguliuoti patalpų vėdinimą ir šildymą kiekviename kambaryje. Svarbu paminėti, kad pernai „Naujasis Skansenas“ laimėjo geriausio gyvenamųjų pastatų BIM projekto – daugiabučių gyvenamųjų namų projekto apdovanojimą. Buvo geriausiai įvertintas už technologijų ir skaitmeninės statybos pritaikymą“ – sako J. Vilkenė.

 

Šiuo metu be „Naujojo Skanseno“ Vilniuje „YIT Lietuva“ plėtoja ir „Piliamiesčio“ daugiabučių kvartalą Kaune, pradėjo pasirengimo darbus naujo gyvenamųjų namų kvartalo statybai Aleksoto rajone bei užbaigė trečiąjį projekto „Matau Vilnių“ etapą Vilniaus centre, šalia Tauro kalno.

Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė Lietuvoje veikia nuo 1966 metų ir priklauso vienam didžiausių Šiaurės Europoje statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation“, veikiančiam devyniose šalyse. „YIT Lietuva“ sėkmingai vykdo rangos, būsto, komercinio nekilnojamojo turto projektus ir atlieka infrastruktūros kūrimo bei kelių tiesimo darbus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aldona

Pirmykštės bendruomeninės santvarkos laikų mikrorajonas turėjo gražų pavadinimą „Žvėrynas”. Tai medžiotojų ir žvejų miestelis, išlikę gatvių pavadinimai, liudijantys medžioklę. Toks Žvėrynas turėjo ir išlikti. Netinka daugiaaukščiai namai. Skriūdisi švenovių ardymas, pirmykščio žmogaus būstų griovimas . Paleolito kultūrą saugojo tankūs miškai. Istorinės vietos gražios ir įspūdingos. Verslas Vilniuje netinka. Lietuvos istorija graži, baltai ir slavai neturėjo vergovės. Ekonominis gyvenimas buvo ramus, naudingas. Valdovų žmogiškasis gyvenimas buvo kultūringas, šviesus. Šiuo metu Vilniaus miestui sukanka 700 metų. Lietuva buvo lygiavertė pasaulio valstybė. Vilnius turi išlikti toks, koks buvo nuo pasaulio pradžios. Negalima kasinėti požeminių iš molio ir akmens sukurtų gyvenviečių. Vilniečiai garbino Dievą.… Skaityti daugiau

vardas

šis projektas Šnipiškėse.
nepaisant to vis tiek atrodo nekaip

Vaclovas

Žinyčios tai maistas šaldytuve, šiuolaikinis gydymas ir kita. Ne tos netikros, kuriomis kvaršino galvas ir laikė varge. Tikroji žinia yra Geroji Naujiena – nesisukite nuo Jos, Ji gyvenimo patvirtinta (neveltui Ją tiek daug metų slėpė, tame tarpe ir Lietuvoje, net dabar bando vis nukreipti dėmesį).

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Vaclovas)
hmmmm

pusė velnio, sueis.

Tomas

Išorė grynai kaip namai vakarų Europoje (Olandija, Danija ir kt.) – problema tik tame, jog jie tokius namus statė 50-100 metų atgal…

Vaclovas

Tokia pati pirmoji mintis dingtelėjo. Taip, mes šį tarpsnį praleidome. Įdomu: reikia to, ar ne (turiu omenyje, kelių pavyzdžių iš praeito laikmečio). Kaip karaliaus Mindaugo tiltas – sudaro įspūdį pereinamosios pastatybos, tarp senamiesčio ir naujamiesčio, nežinau, kiek jos turime savo pastatybos praeitovėje.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button