Visorių miško parko pašonėje norima statyti daugiabučius namus

Komentarai 10

 1. Zita says:

  Pasirodo žmonės norės gyventi autobusų parkavimo aikštelėje , o taip , geras pasirinkimas , nieko nepasakysi . O kur bus perkelta šunų žaidimo aištelė ? Tokį grąžų ąžuolą sunaikins . Tiesiog pasibaisėtina .

 2. Misjo gyventojas says:

  Pavaiskciokit uz ziedo, ten jau miško nebeliko. Viskas iskista, o kur liko medžio praretinta kaip. Kiekviena diena vis daugiau iškirsta siandien buvau, ten ir per Vėlines. Merui turi but patraukta baudžiamoji atsakomybe

 3. Jonė says:

  Taip naikinami nedideli žalieji plotai šalia didžiulio gyvenamojo Fabijoniškių mikrorajono. Kad tik to užtektų, įkėlę vieną koją greitai įkels ir antrą, nors iš tikrųjų šis miškelis naikinamas jau seniai – kitoje miško pusėje senieji medžiai (daugiau kaip 50 cm storio, kurie turėjo būti saugomi) iškirsti, jauni medelia buvo išnaikinti kažkokiais skysčiais ir išaugo privačių namų gan didelis kvartalas. Kai vystytojai susidoros su šiuo miškeliu imsis ir Ozo, mat tos žaliosios erdvės labai jau pelningos vystytojams. Ir kas gali paneigti, kas tas pelnas neskatina leidimų davėjų?

 4. misko gyventojas says:

  sovietai suprojektavo miesta, kad liktu miskas, o musu balvonai jau baigia iskirst miskus. negi negalima kirsti misko ne miesto teritorijoje? mazai misku lietuvoje? ar cia tokia zalioji europos politika su kuria lietuva taps dykine?

 5. BAISÙS KAIP KARAS says:

  BARAKAI, JOKIOS ARCHITEKTUROS BET TAMSIEMS LIETUVIAMS TIKS 🤪👍

 6. JL. says:

  Kokiu pagrindu čia suformuotas sklypas ir kodėl prie miško leidžiamos daugiabučių statybos?

 7. Witcher40 says:

  Jums neatsibodo dar tos statybos,kiek galima darkyti Vilnių, geriau atsodinkite mišką….

 8. Linas says:

  Ar ne geriau vietoje prekybos patalpų rusyje ,skirti tas patalpas visuomeninio maitinimo paskirčiai,kad autobusų vairuotojai galėtų bent užkąsti poilsio valandomis-kaip ir turėtų būti nkiekviename autobusų žiede (teoriškai).

  • Julija says:

   Tikrai ne! Kodel? Nes gyvevantiems uostyt maisto kvapa nebutu labai faina. Automatiskai niekas nenores pirkti butu pirmuose aukstuose… vadinasi kris kaina gerokai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.