Statybos Vilniuje

Viršuliškėse bus statoma dar daugiau naujų daugiabučių: investicijos sieks 20 mln. eurų

Nekilnojamojo turto projektų valdytoja ir plėtotoja, bendrovė „Baltic Asset Management“, įsigijo 0,4 ha teritoriją Viršuliškėse, kur planuoja Vilniaus NT rinkai pasiūlyti daugiau nei 200 naujos statybos butų. Planuojama, kad projekto investicijos sieks apie 20 mln. eurų, statybų darbai prasidės kitų metų III ketvirtį.

Projektas iškils Viršuliškių skg. 8, šalia Laisvės ir Pilaitės prospektų. Šioje miesto dalyje numatyti aukštybiniai pastatai, jau formuojasi naujas dangoraižių kvartalas, kuris leistų gyventojams mėgautis kokybišku gyvenimu naudojantis esama susisiekimo, inžinerine ir socialine infrastuktūromis. Vilniaus miesto savivaldybė jau kuris laikas siekia šią vietą paversti aktyviu Viršuliškių rajono traukos centru. Artimiausiuose Vilniaus miesto savivaldybės planuose numatyta šalia J. Rutkausko gatvės suformuoti parką kartu su vandens telkiniu. 

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, įmonės plėtros akiratyje ši Vilniaus miesto dalis atsirado dėl itin patrauklios ateities perspektyvos. „Įmonės projektų krepšelis rodo, kad mėgstame investuoti į projektus, kurie atneša naujovių arba net keičia nusistovėjusią NT rinką. Atsižvelgdami į šioje vietoje besiformuojantį dangoraižių kvartalą, manome, kad tokie aukštybiniai pastatai jau turi savo auditoriją, kuriai būstas dangoraižyje prilygsta aukštesnei gyvenimo kartelei. Ateidami į šią teritoriją planuojame sukurti dar vieną išskirtinį projektą, kuris greit suras savo pirkėją. Juolab, kad mūsų paskutiniųjų projektų patirtis rodo, kad dar statomuose projektuose jau nebeturime laisvų butų. Tokie geri rezultatai leidžia aktyviai planuoti naujas investicijas Vilniaus mieste, – teigia U. Latvys.

 

Bendrovė „Baltic Asset Management“ šiuo metu plėtoja naujo prekės ženklo „Chapters“ co-living ir co-working projektus. Investicijos suplanuotos naujiems projektams Smolensko g. 12 ir 5. Smolensko g. 5 projekto architektūrinė idėja buvo išsirinkta architektūrinio konkurso būdu. Bendros įmonės investicijos į naujus projektus vien Vilniaus Naujamiestyje sieks daugiau nei 37 mln. eurų. Be projektų Naujamiestyje ir Viršuliškių sk. įmonės investicijos taip pat suplanuotos ir kitose centrinės miesto dalies rajonuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
8 dienas (-ų)

Galėtų ir daugiau sostinėje rastis architektūrinių kalvų. Paklausa parodo, kad palaikančiųjų tokias statybas tikrai netrūksta. Viena iš galimų tokių statinių vietų galėtų driektis Grigiškių – Nemėžio linijoje, vis labiau tampančioje viena pagrindinių miesto ašių.

Tvartas
Tvartas
25 dienas (-ų)

Buteliu daug bet… vakaru standartu kaip ir nelabai rasi, nei baseinu, nei saunu, nei treniruokliu, nei lauko parku su baseinais.. Bjauriai atrodancios vistides dazniausiai, atspindincios amerikos gilaus kaimo architektura kur juodziai sumesti valstybes islaikomi. Baisu baisu..

Vytautas
Vytautas
25 dienas (-ų)

Visas pasaulis pereina prie mažo aukštingumo gyvenamųjų pastatų, bet mes imame pavyzdį iš kokio nors Saratovo ir Novosibirsko… Kuo aukščiau ir margiau – tuo geriau. Matrioškų ornamentai bus ant fasado sienų?

Jin
Jin
26 dienas (-ų)

Aukštesnei gyvenimo kartelei… lol. Buvau aš prie tų jau esančių pastatų, tai pusiau biurų kvartalas – tik patys aukščiausiai esantys butai bus pusiau normalūs, visi kiti skylės, nes visi žemesni arba spoksos į biurus, arba į jų 24/7 apšvietimą, arba klausysis malonaus vakarinio aplinkelio garso.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button