MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

Vilniuje plėtojamas didžiausias Baltijos šalyse loftų projektas

Vilniaus Savanorių prospektas – viena iš perspektyvių miesto arterijų, kuri suteikia galimybę iš tradicinių rėmų išlipantiems nekilnojamojo turto projektams. Pirmasis ir galimai didžiausias – 9000 kv. m. pastatas „Freiheit“. Buvusiame kulinarijos ceche jau rudenį bus įrengtos pirmosios kūrybinės patalpos, o pavasarį – visos pastato erdvės už prieinamą kainą. Patyręs loftų projektų plėtotojas „Baltic Asset Management“ žada čia sukurti būstą, tarnaujantį žmogui – o ne atvirkščiai.

„Mūsų pažadas, kad ne pirkėjas tarnaus erdvei, o ji jam, remiasi tuo, kad kuriame lankstų, įvairų, kūrybišką loftą už mažiausią iki šiol jų rinkoje siūlytą kainą. Mes matome Vilniuje didelę perspektyvą loftų gyvenimo būdui. Jaunoji karta rečiau siekia didelio namo, kuriame leistų labai daug laiko. O jauni kūrybinių industrijų darbuotojai ieško nuosavų erdvių, kad galėtų dirbti laisvu grafiku ir nepriklausydami didelėms bendrovėms. Šias dvi grupes ir matome kaip pirmuosius pirkėjus, susidomėsiančius mūsų  maždaug 200 loftų projektu“, – sako loftų projekto „Freiheit“ koordinatorė Monika Kuzminskaitė.

„Freiheit“ loftuose žmonės galės įsigyti įvairių patalpų – nuo 11,7 kv. m. kūrybinių dirbtuvėlių iki 94 kv. m. loftų. Plėtotojo teigimu, projekto kainodara leis jauniems žmonėms jaustis ir gyventi pakankamai laisvai, nes kvadrato kaina „Freiheit“ loftuose bus nuo 855 iki 1442 eurų. 

„Savanorių prospektas yra ta vieta, kokios ieškotų tipinis lofto pirkėjas, siekiantis atrasti erdvę, kurios dar niekas nesugebėjo pastebėti, įvertinti ir atitinkamai įkainoti. Čia gerai išvystytas susisiekimas, aplinkui veriasi vis daugiau naujų arba konversijos būdu atgaivintų verslo centrų, o mes, be kita ko, radome įdomų ir vertingą pastatą“, – kalbėjo „Baltic Asset Management“ partneris, investicinių projektų vadovas Jonas Kėžys. „Freiheit“ loftai įsikurs buvusiame kulinarijos ceche, išlaikysiančiame ir autentiškų detalių – tokių kaip metalinės arkos ir senosios keraminių plytelių grindys, primenančios 1983-uosius, kai maisto cechas pradėjo veikti. 

M. Kuzminskaitė priduria, kad per 6 mln. eurų investicijų pareikalavęs objektas atspindės kelias europietiško didmiesčio gyventojams svarbias tendencijas. „Viena iš jų – prieinamumas ir galimybės turėti ir gyvenamas patalpas, ir mažas kūrybines erdves tiems, kurie nenori dirbti biure ir prisirišti prie darbovietės, bet tuo pat metu nori atskiros erdvės susikaupti ar susitikti su klientais. Kita tendencija – laisvė gyventi neprisirišant prie vietos ir daiktų. Tokį būstą paprasčiau išlaikyti arba išnuomoti keliaujant“, – argumentavo „Freiheit“ projekto koordinatorė. Objekto kūrėjai tikisi, kad jame pavyks sukurti jaunatvišką ir bendruomenišką atmosferą, skatinančią kurti patogesnį gyvenimo būdą, kartu leisti laisvalaikį. 

„Baltic Asset Management“ yra išvysčiusi keletą loftų projektų Vilniuje: „ID loft“, „Vytenio loftai“, „Švitrigailos loftai“ ir „Urban 12“. Bendrovės einamoji apyvarta (be naujų investicinių objektų) 2018 m. siekė 10 mln. eurų. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vytautas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Vytautas
Skaitytojas
Vytautas

Būtų idealu, jeigu investuotojai arba miesto valdžia biudžetinėmis arba ES lėšomis nutiestų pėsčiųjų/dviračių taką nuo Žemųjų Panerių iki Vingio parko Neries kairiąja pakrante, nes dabar upė ir jos visas rekreacinis potencialas yra atskirtas nuo miesto gyvenimo pramoninės ir sandėliavimo paskirties pastatų kompleksais išilgai visą Savanorių prospektą. Taip neturėtų būti, jeigu jau upę pritaikome rekreacijai nuo Turniškių iki Vingio parko, tai ir toliau žemyn upe išsidėstę rajonai turėtų turėti galimybę džiaugtis upės teikiamais rekreaciniais malonumais.

Panašūs pranešimai

Vietoj mazuto talpyklų statys didžiulį sandėliavimo paskirties pastatą

BNS

Prie Vingio parko išdygs antras „Akropolis“

Made in Vilnius

Netoli oro uosto bus statomas dar vienas verslo centras

Aidas Pelenis

Savivaldybė nepritarė daugiabučio statyboms Žvėryne – pastatas per aukštas

Made in Vilnius

Lazdynėliuose plečiamas dar vienas daugiabučių kvartalas

Made in Vilnius

Senamiestyje ūkinis pastatas bus rekonstruotas į daugiabutį namą

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika