Vilniaus Savanorių prospektas – viena iš perspektyvių miesto arterijų, kuri suteikia galimybę iš tradicinių rėmų išlipantiems nekilnojamojo turto projektams. Pirmasis ir galimai didžiausias – 9000 kv. m. pastatas „Freiheit“. Buvusiame kulinarijos ceche jau rudenį bus įrengtos pirmosios kūrybinės patalpos, o pavasarį – visos pastato erdvės už prieinamą kainą. Patyręs loftų projektų plėtotojas „Baltic Asset Management“ žada čia sukurti būstą, tarnaujantį žmogui – o ne atvirkščiai.

„Mūsų pažadas, kad ne pirkėjas tarnaus erdvei, o ji jam, remiasi tuo, kad kuriame lankstų, įvairų, kūrybišką loftą už mažiausią iki šiol jų rinkoje siūlytą kainą. Mes matome Vilniuje didelę perspektyvą loftų gyvenimo būdui. Jaunoji karta rečiau siekia didelio namo, kuriame leistų labai daug laiko. O jauni kūrybinių industrijų darbuotojai ieško nuosavų erdvių, kad galėtų dirbti laisvu grafiku ir nepriklausydami didelėms bendrovėms. Šias dvi grupes ir matome kaip pirmuosius pirkėjus, susidomėsiančius mūsų  maždaug 200 loftų projektu“, – sako loftų projekto „Freiheit“ koordinatorė Monika Kuzminskaitė.

„Freiheit“ loftuose žmonės galės įsigyti įvairių patalpų – nuo 11,7 kv. m. kūrybinių dirbtuvėlių iki 94 kv. m. loftų. Plėtotojo teigimu, projekto kainodara leis jauniems žmonėms jaustis ir gyventi pakankamai laisvai, nes kvadrato kaina „Freiheit“ loftuose bus nuo 855 iki 1442 eurų. 

„Savanorių prospektas yra ta vieta, kokios ieškotų tipinis lofto pirkėjas, siekiantis atrasti erdvę, kurios dar niekas nesugebėjo pastebėti, įvertinti ir atitinkamai įkainoti. Čia gerai išvystytas susisiekimas, aplinkui veriasi vis daugiau naujų arba konversijos būdu atgaivintų verslo centrų, o mes, be kita ko, radome įdomų ir vertingą pastatą“, – kalbėjo „Baltic Asset Management“ partneris, investicinių projektų vadovas Jonas Kėžys. „Freiheit“ loftai įsikurs buvusiame kulinarijos ceche, išlaikysiančiame ir autentiškų detalių – tokių kaip metalinės arkos ir senosios keraminių plytelių grindys, primenančios 1983-uosius, kai maisto cechas pradėjo veikti. 

M. Kuzminskaitė priduria, kad per 6 mln. eurų investicijų pareikalavęs objektas atspindės kelias europietiško didmiesčio gyventojams svarbias tendencijas. „Viena iš jų – prieinamumas ir galimybės turėti ir gyvenamas patalpas, ir mažas kūrybines erdves tiems, kurie nenori dirbti biure ir prisirišti prie darbovietės, bet tuo pat metu nori atskiros erdvės susikaupti ar susitikti su klientais. Kita tendencija – laisvė gyventi neprisirišant prie vietos ir daiktų. Tokį būstą paprasčiau išlaikyti arba išnuomoti keliaujant“, – argumentavo „Freiheit“ projekto koordinatorė. Objekto kūrėjai tikisi, kad jame pavyks sukurti jaunatvišką ir bendruomenišką atmosferą, skatinančią kurti patogesnį gyvenimo būdą, kartu leisti laisvalaikį. 

„Baltic Asset Management“ yra išvysčiusi keletą loftų projektų Vilniuje: „ID loft“, „Vytenio loftai“, „Švitrigailos loftai“ ir „Urban 12“. Bendrovės einamoji apyvarta (be naujų investicinių objektų) 2018 m. siekė 10 mln. eurų. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist