MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

Verslo centras „Paupys“ jau kelia vainiką

Daugiau nei 100-o darbininkų vienu metu statomas modernus verslo centras „Paupys“ skelbia svarbaus etapo pabaigą – penktadienį ant pradėto dengti stogo iškėlė vainiką. Projekto vystytojai skelbia, kad išnuomota ir rezervuota – kiek daugiau nei pusė komercinių erdvių.

„Laikydamiesi projekto pradžioje numatytų grafikų, šiandien jau turime visas pagrindines pastato konstrukcijas, vamzdynus, grindis, langus, pradėti įrenginėti fasadai ir stogas. Darbai juda labai sparčiai“, – projekto pažangą komentavo „Paupio“ kvartalą plėtojančios vienos didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui erdves kuriančios bendrovės „Darnu Group“ Turto valdymo skyriaus vadovas Linas Savickas.

Planuojama, kad viename iš septynių „Paupio“ kvartalų, skirtame komercinei ir administracinei  veiklai, įsikurs ne tik 15 tūkst. kvadratinių metrų ploto verslo centras, bet ir konferencijų centras, sporto klubas bei daugybė nedidelių, įvairias paslaugas teikiančių įmonių. Čia įsikurs ir „Paupio gurmanų namai“, kurie tikimasi taps ne tik būsimų gyventojų ir čia dirbančių mėgstama vieta praleisti laiką, bet ir taptų traukos centru visiems vilniečiams bei miesto svečiams. Čia įsikurs geriausi maisto gamintojai, veiks gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai, lankytojai galės įsigyti unikalios lietuviškos produkcijos.

„Planuojame, kad verslo centre ir kvartale aplink jį veiks nuo 30 iki 35 įmonių. Siekiame sukurti pilnavertę erdvę, galinčią patenkinti visus čia gyvenančių ir dirbančių poreikius – nuo vaistinės ar grožio salono iki prabangaus restorano ar greitos užkandinės“, – sakė L. Savickas.

Pasak komercinio NT eksperto, nieko nelaukdami interjero sprendimų jau ieško ir būsimieji naujakuriai. Daugelio jų interjero projektai – jau sukurti ir patvirtinti.

„Paupyje įsikursiančios įmonės ieško savitų, originalių, būtent joms artimų sprendimų – vyrauja konkrečius prekės ženklus atspindinčios spalvos, susiformavusią filosofiją atitinkantys išplanavimai. Nuomininkams čia palikome visišką laisvę ir itin lanksčiai žiūrime į pageidavimus erdvių išdėstymui – tikime, kad šių dienų profesionalai geriausiai jaučiasi būtent jiems sukurtose erdvėse“, – teigė „Darnu Group“ atstovas.

Planuojama, kad pirmosios įmonės į verslo centrą „Paupys“ įsikels dar šiais metais.

Savicko teigimu, Paupyje nuomai skirtos komercinės erdvės bus pritaikytos vidutiniams ir didesniems verslams, kuriems svarbu dirbti naujose, išskirtinės architektūros erdvėse, pačiame miesto centre, su visa dirbantiems žmonėms pritaikyta infrastruktūra ir paslaugomis.

„Paupio“ rajoną sudarys septyni kvartalai, šeši iš jų – gyvenamieji. Čia turėtų įsikurti per 700 šeimų. Naujai sukurtas savarankiškas rajonas taps viena iš žaliausių senamiesčio dalių, sujungsiančia istorinio reljefo kontūrus ir šiuolaikišką, itin aukštos klasės, septynių žinomiausių Lietuvos architektų komandų kurtą architektūrą.

2
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RmkTomas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Rmk
Skaitytojas
Rmk

Būsimų gyventojų dikusijų forumas:….

Tomas
Skaitytojas
Tomas

Valio 🙂

Panašūs pranešimai

Šalia vakarinio aplinkkelio bus statomi neįprasto dizaino kompleksas

Donatas Andrijauskas

Koncertų ir sporto rūmų kaimynystėje atsiras svečių namai ir daugiabučiai

Aidas Pelenis

2021-aisiais Liepkalnyje iškils „Girteka Campus“ miestelis

Donatas Andrijauskas

Pristatyti Sierakausko gatvės gyvenamųjų namų kvartalo antrojo etapo planai

Aidas Pelenis

Išduotas leidimas statyti verslo centrą Lvovo gatvėje

Donatas Andrijauskas

Netoli Sapiegų parko bus statomi kotedžai

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika