Statybos Vilniuje

Tilto gatvėje prie rekonstruojamo daugiabučio pastato atsiras naujas priestatas

Šiuo metu nieko neišsiskiriantis daugiabutis pastatas prie Kongresų rūmų jau greitai įgaus šiuolaikiškų elementų – visas pastatas bus ne tik rekonstruojamas bet ir greta jo bus pristatytas naujas gyvenamasis pastatas su komercinėmis patalpomis. Tilto gatvės 29-ojo namo rekonstrukcija numato palikti esamus butus ir naujo 3 aukšto priestato priestatas nekilojamojo turto rinką turėtų papildyti 16 butų, kaip teigiama projektiniame pasiūlyme, numatyti 9 kambariai ir viešbučiui su SPA bei konferencijų salėmis.

Tilto gatvė

Po rekonmuojamo pastato priestatu bus įrengiamas požeminis automobilių parkingas. Minėtas parkingas bus skirtas gyvanamojo namo bei viešbučio svečių ir personalo automobiliams. Bus griaunama šalia pastato esama mūrinė tvora.

Lietuvos valstybiniame istoriniame archyve saugomi istoriniai dokumentai nurodo, jog Tilto gatvė XVI a. buvo vadinama Senatorių g. del kvartale buvusių Radvilų rūmų. Vėliau, po gaisrų ir kitų stichinių nelaimių, rūmams sunykus, kurį laiką ji vadinosi Glinna (1724), Katedros (1808), Novo-Mostowaja ir nuo 1875 m. Mostowa.

Tilto gatvė


Projekto statybas įgyvendins UAB „Tarptautinė statybos korporacija“.

Visuomenės atstovai iki lapkričio 21-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas lapkričio 21 d. viešbutyje „Conti“, Raugyklos g.7/ Plačioji g.2, konferencijų salėje „Nemunas“. Diskusijų pradžia 17.30val.

Straipsnio autorius: Aidas Pelenis, MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button