Viešajam svarstymui su visuomene pristatyti naujos „Teltonikos“ gamyklos Liepkalnyje projektiniai siūlymai. Jei šios gamyklos projektui bus pritarta, tuomet šiame statinyje būtų vykdoma elektroninių komponentų ir plokščių gamyba. Tai jau būtų trečiasis aukštųjų technologijų parko „Teltonika High-Tech Hill” projekto plėtros etapas. Pastate numatoma sandėliavimo patalpa, gamybos patalpa bei administracinės paskirties 3 aukštų patalpos.

„Administracijoje projektuojamos dvi laiptinės, abi evakuacinės. Numatomi laiptai jungiantys administracijos bei gamybos korpusus. Pastate numatomi du liftai. Pirmame administracijos aukšte projektuojamos techninės patalpos, san. mazgai, laiptinės, valgykla (130 – 150 žmonių), virtuvė, gamybos darbuotojų persirengimo patalpos. Antrame bei trečiame aukštuose numatomi biurai su darbo bei susitikimų kabinetais. Gamybos dalyje numatomos patalpos išdėstomos pagal technologinius reikalavimus kad užtikrintų optimalų gamyklos darbo režimą“, – apie būsimą gamyklą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Pirmų statybų planai jau patvirtinti anksčiau

Jau anksčiau rašėme, kad „Teltonikos“ įmonių grupė, projektuojanti ir gaminanti aukštųjų technologijų įrenginius, yra numačiusi 3,7 mlrd. Eur investicijas į 14 aukštos vertės projektų Lietuvoje, kuriuos planuojama įgyvendinti trimis etapais iki 2030 metų. Vienuolika iš jų yra planuojami Vilniuje, Liepkalnyje. Per pirmą etapą, nuo 2022 iki 2025 metų, bus įvykdyti 4 projektai, kurių investicijos sudarys 420 mln. Eur. Įgyvendinus šiuos projektus, čia darbą pradės 3 050 darbuotojų. Visą straipsnį galite rasti čia.

Paskutinis projektas, kurį įmonė pristatė šių metų liepos mėnesį, taip pat buvo gamybos paskirties pastato statybos. Šį pastatą numatoma statyti gretimame sklype, o įgyvendinus visus etapus, čia bus suformuotas „Teltonika High-Tech Hill“  technologijų miestelis.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Gaujos g. 4, Rasų seniūnija;
  • Sklypo plotas – 62 792 m2;
  • Apželdintas sklypo plotas – 10 540 m2 (16,78% sklypo ploto);
  • Pastato bendras plotas – 34 571 m2;
  • Statinio aukštis – 3 aukštai (iki 15m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių stovėjimo vietų kiekis – 260 vnt. (antžeminis parkavimas);
  • Dviračių parkavimo vietų kiekis – 40 vnt. (antžeminis parkavimas);
  • Projekto vystytojas – UAB „Power group property“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „2L Architects“, projekto vadovas – Paulius Latakas;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 9-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 9 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

37 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar į Vilnių turėtų grįžti naktinis viešasis transportas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist