Stringant daugiabučių modernizavimui siūloma iš esmės keisti procesą

Komentarai 5

 1. vilnietis says:

  Infliacija pradėjo kilti 2021 pirmais mėnesiais dėl dekordinių kiekių valiutos pagaminimo ir įmetimo į rinkas. Nustokite viską nurašinėti karui Ukrainoje. Atsiverskite pvz tradingeconomics taškas com, užeikite į Lietuvos paskyrą ir pasižiūrėkite. Kaip man nusibodo biurokratų ir politikų nesąmonės.
  Ką labai gerai Randytė pastebėjo – viena didžiausių kliūčių yra biurokratija. Jai už ši pastebėjimą 10 balų. Itn retas atvejis kai biurokratas atkreipia dėmesį į vieną pagrindinių ar net pagrindinį problemų šaltinį.

 2. Gyventojas says:

  Mūsų butui už renovaciją apie 30 000 Euriukų, tik neatsimenu ar su palūkanom. Prie tokių kainų, apšildžius, taupymas apie 60 Eur per mėnesį. Tai čia reiks laukt 30 metų, kol atsipirks, įvertinus, kad išauga būsto vertė keliais procentais. Kosmosas su tokia parama ir programa. Parduodi, perki naują ir gyveni taupiai, ir sienos naujos 😀

 3. Šv. Petras says:

  bla bla, jau praėjom tuos “grįžulo ratus” su visais susirinkimais, kainų šuolis, vėl pievos. Valdžiai užkaista, dar tie “organizatoriai”. Žodžiu biurokratai )))) klasika.

 4. LIUCIFERIS says:

  man nedaeina niekaip byvename bute vilniuje namų bendrija sako niekada nedarys renovacijos nes butui anksčiau kainavo apie 10 000 eurų dabar gal 15 ar 20 000 eurų . baisiai daug . dabar šalam žiemą vos 17 ar 16 šilumos . kaimynai nelegaliai itin galingus radiatorius prisivirinę mokam vienodai visi .

  • Bob says:

   Tai o kas nedaeina? Naujas procesas irgi nieko nepakeis, kaip ir papildomas finansavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.