Statybos Vilniuje

Šnipiškėse planuojamos įspūdingos statybos: kils naujas, beveik 100 metrų, dangoraižis

Konstitucijos prospekto pašonėje netolimoje ateityje planuojama statyti naują verslo centrą. Lvovo gatvėje, už „Quadrum“ verslo centro, ketinama statyti 55000m2 ploto kompleksą, kuriame numatomos komercinės, biurų ir gyvenamosios paskirties patalpos.

Buvo paskelbtas tarptautinis architektūrinis konkursas, kuriame galėjo dalyvauti ir architektai iš užsienio. Visiems dalyviams buvo keliama užduotis – kompleksą turi sudaryti išskirtinis dangoraižis bei šalia jo turi būti suprojektuotos kitos, konkurso sąlygose nurodytos, dalys.

Kreipėmės ir į UAB „Releven“ su prašymu pakomentuoti detaliau apie būsimą projektą ir tolimesnius darbus, tačiau buvo atsisakyta dalintis informacija ar komentarais su „Made in Vilnius“ skaitytojų bendruomene.

 

Konkurse dalyvauja 6 projektiniai darbai

1 pasiūlymas: Watermark – 4 pastatų kompleksas, kurio vidinėje dalyje siekiama atkartoti Neries senvagę: kieme projektuojamas ežeriukas. Aukščiausias pastatas siūlomas 19-os aukštų (97 metrai). 580 parkavimo vietų.

2 pasiūlymas: ART‘ECO – Akcentuojama, jog pirmenybė turėtų būti skirta vienam aukštam pastatui, o jį tarsi apglėbtų naujai formuojamas kompleksas. Aukščiausias pastatas siūlomas 24-ių aukštų (87 metrai). Parkavimas numatomas 975 automobiliams.

3 pasiūlymas: 112967 – kvartalo schema sudaryta iš penkių atskirų pastatų, iš kurių keturi yra bokštai, kurių savitas siluetas užims vietą Vilniaus horizonte, paisant „miesto kalvos“ reguliavimo linijos diktuojamų aukštumų. Aukščiausias pastatas siūlomas 23-ių aukštų (87 metrai). 900 parkavimo vietų.

 

4 pasiūlymas: Summit – projektuojamas šešių korpusų kompleksas. Aukščiausias pastatas siūlomas 20-ies aukštų (87 metrai). 876 parkavimo vietos.

5 pasiūlymas: ONE PARK – projektuojamas šešių korpusų kompleksas. Aukščiausias pastatas siūlomas 20-ies aukštų (87 metrai). Parkavimo vietos – nenurodyta.

6 pasiūlymas: 595959 – sklypo kampuose projektuojami 4 aukštybiniai pastatai. Komplekso viduje projektuojama žalia erdvė – aikštė su miško augmenijos plotu, vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio, lauko darbo vietos, bendravimo zonomis, skirtomis komplekso gyventojams, administracinių pastatų darbuotojams. Aukščiausias pastatas siūlomas 24-ių aukštų (87 metrai). 602 parkavimo vietos.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
100 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Džimas
Džimas
10 mėnesius

Neblogi pasiūlymai išskyrus Nr 2., jame – negražios dėžės.

Oskaras
Oskaras
10 mėnesius

Man 4 projektas atrodo įdomiausiai… Šiek tiek primena Hagą

Tomas
Tomas
10 mėnesius

100metru dar nera aukstas , bet tai gal mazas zingsnelis link busimu dangoraiziu statybos.

Kaimas gonna kaim
Kaimas gonna kaim
10 mėnesius
Atsakinėti į  Tomas

Amen.

Pranas
Pranas
10 mėnesius

Ot italai milane rupūžės vis dėl to. Vilniečiai dar net projekto nepasitvirtino, o tie jau nusikopijuot spėjo

Kaimas gonna kaim
Kaimas gonna kaim
10 mėnesius

Kaip džiugu dėl miesto, kad tas sklypas priklauso normaliems, ambicingiems vystytojams.
Ir kaip gaila, kad savivaldybė nesupranta, kad viskas iki pat Žalgirio gatvės turėtų būti vystoma tokiu charakteriu, o ne tinkuotais penkiaukščiais su plastikiniais langais.
Kuris projektas belaimėtų, šiandien yra gera diena Vilniui.

Jeronimas
Jeronimas
10 mėnesius
Atsakinėti į  Kaimas gonna kaim

Vystymas priklauso ir nuo vystytojų kišenės. Kuo arčiau centro, tuo brangesnė žemė, brangesnis ir projektas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button