Savivaldybė pritarė aistrų kėlusiam „Hanner” verslo centrui Rinktinės gatvėje

Komentarai 12

 1. Bohemietis says:

  Gaila, kad šita teritorija dar įšoko į nuvažiavusį Įstrn Jurop traukinį. Turiu galvoje kai dėl galimai korupcinių reikalų buvo delsiama statyti pastatus buvusio stadiono vietoje (šis bus pirmasis), nes gal buvo manoma, kad prokurorai dar gali atimti stadiono sklypą ar gal įpareigoti pastatyti toje vietoje stadioną, nes pagal tuo metu buvusį bendrąjį miesto planą ten tik stadionas galėjo būti ir nieko kito. Tai ir statė aplink išorę laukdami teismų sprendimų, iš ko gauname primestą vietovės urbanistinį sprendimą. Manau, kad jeigu nebūtų buvusio to apribojimo, teritorija būtų galėjusi būti vystoma dar geriau. Mažiau “iš reikalo”, su daugiau bendros vizijos, įstrižais pėsčiųjų takais tarkim.

 2. Gintaras says:

  O tai jau ir mažas stadionas žadėtas????

 3. Rita says:

  Pakalnio sudu kruva

 4. Witcher40 says:

  Už kiek jūsų tinklalapis nupirktas,ir kiek dar niokosite Vilnių, užlipkite į Gedimino Kalno bokštą,ir pasižiūrėkite koks dar Žalias Vilnius,su savo gargažais jį uzgožiate….

 5. Witcher40 says:

  Kiek jūs galite niokoti Vilnių su savo stiklainiais, konservų dėžutėmis..

 6. Witcher40 says:

  Kiek jūs galite niokoti Vilnių su savo stiklainiais, konservų dėžutėmis,geriau parką pasodintume,bent žinote,kaip Senas Vilnius atrodė…. už kiek viskas nupirkta?

  • hmmm says:

   jokiu gyvu mieste nestatykite namų, tik parkus, tai juk miestas, kokie gali būt namai:D

 7. rimantas says:

  Vienas išraiškingiausių ir harmoningiausių pastatų, o galbūt ir pats atraktyviausias visame Vilniuje. Jei jis iš tiesų bus toks pastatytas, Avulis bus įrašęs savo vardą į Vilniaus architektūros istoriją.

 8. Aidas says:

  Ypač gražus ir įspūdingas pastatas dešiniau. Ir pagyrimo vertas užstatymo tankis,t.y. atstumai tarp pastatų. Teisingai sakė vyriausiasis miesto architektas -tai ,,geriausia,kas galėjo nutikti buvusiam Žalgirio stadionui”.

 9. Pakalnis strikes again says:

  Nu bet ir genijai, grazu pastata apstato juodais baisiais gargarais, kad nesimatytu kai tuo tarpu turetu but atvirksciai

 10. Wilno nasze says:

  Reikėjo su HANNER pasirašyti tokią sutartį: HANNER pastato stadioną ŠEŠKINĖJE,o po to gauna seno “Žalgirio” stadiono teritoriją be jokių mokesčių savivaldybei į kišenę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.