Statybos Vilniuje

Šalia Vingio parko pradedamos didžiulės statybos: išduotas statybos leidimas pirmajam kvartalui (vizualizacijos)

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pradeda pirmojo kvartalo „River Space“ statybas projekte „reVINGIS“. Šiuo pirmuoju etapu iki 2023 m. pabaigos šalia Vingio parko bus pastatyti 153 įvairaus dydžio bei planavimo butai bei komercinės patalpos. Investicijos į kvartalo „River Space“ statybas sieks apie 23 mln. eurų (įskaitant PVM).  

„Visas „reVINGIS“ yra didelis ir labai kompleksiškas buvusios pramoninės teritorijos konversijos projektas. Derinome daugybę detalių su Vilniaus miesto savivaldybe, koregavome infrastruktūros sprendinius ir pagaliau, gavę statybos leidimą  pirmajam kvartalui, galime startuoti. Tai vienas laukiamiausių mūsų projektų tiek mums patiems, tiek pirkėjams – per išankstinį pirmojo kvartalo pristatymą rezervuota didžioji dalis butų“, – sako Diana Dominienė, „Galio Group“ valdybos pirmininkė ir generalinė direktorė. 

„River Space“ kvartalą suprojektavo „Aketuri architektai“ ir „Viltekta“, o statybas įgyvendins Panevėžio statybos trestas (PST) – su šiuo generaliniu rangovu „Galio Group“ sutartį pasirašė dar vasarą. 

 

„River Space“ kvartale bus pastatytas keturių korpusų daugiabutis namas su 146 butais, 7 patalpomis pirmuose namų aukštuose ir požemine automobilių stovėjimo aikštele su elektromobilių įkrovimo vietomis bei dviračių saugyklomis. 

Artimiausiu metu „Galio Group“ laukia statybos leidimo antrajam „reVingio“ kvartalui

„City Space“. Šiame „Cloud architektų“ suprojektuotame kvartale pirkėjams bus pasiūlyti 159 įvairaus planavimo, 36 – 110  kv. m ploto butai. 

 

„Šiam kvartalui turime visus reikiamus priežiūros institucijų pritarimus ir artimiausiu metu laukiame statybos leidimo. „City Space“ kvartalą pradėsime įgyvendinti pasirašę sutartį su statybos generaliniu rangovu – šiuo metu vyksta atrankos konkursas, o jam pasibaigus galėsime konkrečiai kalbėti apie statybų pradžią, pabaigą bei investicijas“, – sako D. Dominienė.   

Pasak jos, iki šių metų pabaigos statybos leidimai turėtų būti išduoti ir  likusiems dviem gyvenamiesiems kvartalams – „Art Space“ bei „Park Space“.

„reVINGIS“ plėtojamas šalia Vingio parko, greta vaizdingo Neries šlaito – visą projektą sudarys 4 daugiabučių kvartalai, 14 gyvenamųjų korpusų ir apie 595 butų. Vietoje buvusios industrinės teritorijos čia bus sukurta moderni gyvenamoji erdvė su sava infrastruktūra patogiam judėjimui ir kokybiškam laisvalaikiui. Sklypo vakarinėje dalyje, kurioje iškils komercinių ir gyvenamųjų namų kompleksas, lygiagrečiai Neries šlaitui, projektuojama ir rekreacinė viešoji erdvė, planuojama nutiesti pėsčiųjų bei dviračių takus, kurie susijungs į bendrą Vingio parko ir miesto takų sistemą.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
45 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
25 dienas (-ų)

O bus tiltas per Nerį verslui už miesto pinigus?

Paskutinį kartą redaguota 25 dienas (-ų) (Vytautas)
Tvartas
Tvartas
28 dienas (-ų)

Baisu… Kaip chicagos kaime 50+km nuo centro, kur juodziai apgyvendinti su valstybes paramele tik cia 1940 kokiais pastatyti. O WiLnO stato tautieciams dabar. Idomu kodel nestato normaliu landu su baseinais, saunom ir gymais. Nes tokie… zmoniu gazdintuvai… tai zinot baisu baisu..

Bohemietis
Bohemietis
28 dienas (-ų)

Nepatinka tik gatvės sukūrimas palei upę. Privažiavimas turėtų būti tik iš kitos pusės, o palei upę – pėsčiųjų ir dviračių takai rekreacijai kaip Paupyje. Bet skirtingai nuo Paupio, tokiuose projektuose komerciją (kavines) reiktų ateityje orientuoti į upės pusę dar labiau tokį vietos išskirtinumą išnaudojant.

Auksinis
Auksinis
28 dienas (-ų)

bet ir kainos tam revingis nehilai užkeltos 3 štukos už kvadratą.

Bob
Bob
28 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Auksinis

Čia už likusį nelikvidą. Daugmaž geresni iššluoti už 4k 🙂

Teminde
Teminde
28 dienas (-ų)

Pastebejimas taiklus labai dvigubi standartai Vilniuje : ties centru sausakimšai kaip Singapure- langas prieš langą daugiabučius sustato ir tai patvirtina, kaip atseit čia jau ‘okey’ . 🙁
O kitoje nnuosalesnej miesto erdveje tai atmeta projekta ‘del netinkamo architekturinio’ sprendimo, nors akivaizdu, kad projektas kur kas priimtinesnis urbanistiniu ir architekturiniu atzvilgiu.

Hou
Hou
28 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Teminde

Kodėl kaip Singapūre, o ne kaip Rygoje, Stoholme, Prahoje, Budapešte? Kokį projektą atmetė? Speju tą baisuoklį Žirmūnų/Kareivių sankryžoje. Labai teisingai padarė, visiškai chaotiškas tarybinių barakų stiliaus užstatymas ir architektūra.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button