Vilniaus rajono savivaldybė praneša, kad šalia Vilniaus projektuojamas naujas sandėliavimo paskirties pastatas. Pastatas turėtų iškilti šalia Ukmergės plento, Užubaliuose.

„Sandėliavimo paskirties pastatas projektuojamas taisyklingų stačiakampių formų, dviejų aukštų ir antresole. Numatyti du įėjimai į pastatą iš vakarų (Ukmergės g.) pusės. Vienas skirtas pastato administracijos darbuotojams ir svečiams (klientams), kitas įėjimas skirtas sandėlio darbuotojams.

Įėjus į pastatą, bus patenkama į dviaukštę administracinę dalį su buitinėmis patalpomis. Šios dalies pirmame aukšte projektuojamas holas, recepcija, pasitarimų kambarys, valgykla (maistas tik šildomas, maisto gaminimas neplanuojamas) ir sanitarinės patalpos, antrame – kabinetai, pasitarimų kambariai, virtuvėlė (maistas tik šildomas, maisto gaminimas neplanuojamas), sanitarinės patalpos, sandėliukai ir techninės patalpos. Didžiausioje pastato dalyje numatytas 8 m laisvo aukščio universalus sandėlis. Numatomi įvairių tipų stelažai – pagal poreikį ir sandėliuojamų objektų dydžius. Stelažai aptarnaujami elektrokrautuvų pagalba. Krovinių padavimui-išvežimui numatytos trys skirtingų aukščių rampos (125 cm – vilkikams, 50 cm – mikroautobusams ir lygus privažiavimas transporto priemonių įvažiavimui

tiesiai į sandėlį)“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose siūlymuose.

Įvažiavimas į sklypą numatytas iš Senojo Ukmergės kelio pro kaimyninį sklypą (parduotuvė „Rimi“). Projektiniuose siūlymuose taip pat nurodoma, jog įmonėje dirbs 49 darbuotojai, iš kurių 19 moterų ir 30 vyrų.

Projektų techniniai parametrai

  • Planuojamų objekto adresas: Ukmergės g. 447, Užubaliai, Vilniaus raj.;
  • Sklypo plotas – 22 643,86 m2;
  • Pastato bendras plotas – 4 324,64 m2:
  • Statinio aukštis – 2 aukštai (iki 9m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 47 vnt. (antžeminis parkavimas);
  • Dviračių stovėjimo vietų skaičius – 5 vnt.;
  • Projekto vystytojas: UAB „Tido“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Unitectus“, projekto vadovas – Tomas Tankelevičius.
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist