MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

Šalia Perkūnkiemio numatomos dar vienos statybos – bus statomas didžiulis prekybos centras

Netoli Perkūnkiemio, palei Vakarinį aplinkelį, netrukus prasidės naujojo prekybos centro statybos. Šiame prekybos centre įsikurs daugiau nei 20 įvairių parduotuvių, kurių plotas viršys 300 kvadratinių metrų, taip pat įsikurs maisto prekių parduotuvė ir užims 1256 m2 plotą, taip pat numatytos patalpos ir biurams. Tiesa, kol kas nėra atskleidžiama, kokios parduotuvės įsikurs šiame prekybos centre.

Prekybinį pastatą sudarys keturios dalys. Vidurinė dalis bus aukščiausia – net trijų aukštų. Čia pastato pirmame aukšte įsikurs parduotuvės, antrame ir trečiame aukštuose – administracinės patalpos biurams.

„Antroji pastato dalis bus 9 metrų aukščio vieno aukšto tūris, kuriame numatoma įrengti parduotuves. Trečioji pastato dalis – 8 metrų aukščio vieno aukšto tūris, kuriame numatoma įrengti parduotuves. Ketvirtoji pastato dalis – 5 metrų aukščio vieno aukšto tūris, kur numatoma įrengti pagalbines, technines patalpas, tualeto patalpas“, – rašoma prekybos centro išplanavimo aprašyme.

Pagrindiniai techniniai rodikliai

  • Projekto adresas – Pavilnionių g. 63
  • Sklypo plotas – 33 075 m2;
  • Pastato bendras plotas – iki 20 000 m2;
  • Pastatas bus 3 aukštų – iki 15,5 m;
  • Energetinio naudingumo klasė – A+;
  • Automobilių požeminio stovėjimo vietų skaičius – 536 (iš jų 140 vietų bus įrengta ant pastato stogo);
  • Projektą įgyvendins – UAB „Novatoriai“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Žemės plėtra“, projekto vadovė – architektė Daiva Supko.

Viešo svarstymo susirinkimas

Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, balandžio 1 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, 215 salėje. Diskusijų pradžia 17.30 val. Savo pasiūlymus bei pastabas šio projekto vystytojams elektroniniu paštu daiva@zemespletra.lt galima siųsti iki balandžio 1-osios.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

3
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JonasArvydas NorkūnasŠypsius Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Jonas
Skaitytojas
Jonas

Įdomu, o savivaldybe, ketina derinti šį projektą su staiga 10 metrai nuo parduotuves pradėsiančiais gyventi gyventojais.

Arvydas Norkūnas
Skaitytojas
Arvydas Norkūnas

Gerai jei gali atsirasti stambus objektas suteikiantis žmonėms daug darbo vietų, lai gyvuoja jei tik konkurentabilus. Dėl viadukų ir greituminių magistralių, tai žinome, jog šie reikalai laikytini viena iš lietuvių nacionalinio pomėgio ir pasididžiavimo sričių. Šiuo laiku, deje, ne kurie ėmė svarstyti kad reikia vilniečius, visą trečdalį mūsų, susodinti žiemą kalvotame mieste ant dviračių, leisti maloniai pasnausti po dešimt ir daugiau minučių prie šviesaforų, prisiminti komunistinį idealą apie miesto gyvenimą visuomeniniame transporte… Na nėra jau taip blogai šioje Pašilaičių pašonėje. Prekybos centras paskatins sutvarkyti visą Pavilionių gatvę iki pat Ukmergės magistralės, spręsti jos sankirtos su Justiniškių gatve reikalus.

Šypsius
Skaitytojas
Šypsius

Koks įdomus sutapymas. Toje vietoje buvo numatytas viadukas ir privažiavimas už ES pinigus. Nieko sau sutapimas. Pasitaiko gi taip Vilniuje…

Panašūs pranešimai

Farmacijos logistikos lyderė „Oribalt“ prie Vilniaus statys logistikos centrą

Donatas Andrijauskas

Vienuolyno teritorijoje bus statoma kepyklėlė

Aidas Pelenis

Paupyje planuojamas administracinis pastatas su gyvenamąja paskirtimi

Aidas Pelenis

Balsiuose projektuojamas 60 vietų privatus vaikų darželis

ELTA

„Sostena Auto“ Savanorių prospekte statys autosaloną

Aidas Pelenis

Gineitiškių rajone suplanuota nauja 34 kotedžų gyvenvietė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika