Statybos Vilniuje

„Registrų centras“ vieną iš buvusių LEU pastatų rekonstruos į administracinį pastatą (papildyta komentaru)

Vilniaus miesto savivaldybei pateikti projektiniai siūlymai, kuriuose nurodoma, jog vienas iš buvusio Lietuvos Edukologijos universiteto pastatų bus rekonstruojamas į administracinį pastatą. Anksčiau šiame pastate veikė du fakultetai: sporto ir sveikatos bei gamtos mokslų.

Pastatų išorė nebus keičiama, nes anksčiau atlikta rekonstrukcija užtikrina šilumos ir garso izoliacinius reikalavimus. Pastatų aukštingumas taip pat nebus keičiamas, numatoma griauti dalį vidinių pertvarų, patalpas pritaikyti patogesniam darbui. Projektiniuose siūlymuose nedetalizuojama, ar pastatas bus pernuomojamas, bet greičiausiai čia įsikurs „Registrų centro“ darbuotojai. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, kad pastatuose po rekonstrukcijos vienu metu galės dirbti 500 žmonių.

Automobiliams numatomas antžeminis parkavimas

Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog tvarkant teritoriją, aplink pastatus numatytas parkavimui plotas bus skaidomas į mažesnius plotus po 10-20 parkavimo vietų. Papildomas antžemines parkavimo aikšteles taip pat numatoma apželdinti. Teigiama, kad sklype, pertvarkant parkavimą, numatomas prioritetas pėsčiųjų ir dviratininkų judėjimui bei žaliųjų erdvių įrengimui. Planuojama įrengti 125 vietas automobilių parkavimui, iš jų 6 vietas neįgaliesiems, taip pat numatomos 5 elektrinių automobilių įkrovimo vietos. Visi automobiliai į teritoriją pateks pro apsaugos postus, kur jų numerius atpažins automatinė sistema.

 

„Registrų centras“: pastato projektas yra išskaidytas į dvi dalis

„Patalpų, esančių Studentų g. 39, Vilniuje, atnaujinimo projektas yra išskaidytas į dvi dalis: duomenų centro įrengimą ir administracinių patalpų įrengimą. Šią savaitę vyko projektinių pasiūlymų, skirtų tik administracinių pastatų įrengimo daliai, vieši svarstymai. Šiose patalpose numatoma įrengti biuro patalpas su joms eksploatuoti skirta infrastruktūra“, – rašoma „Registrų centro“ komentare.

Atnaujintose patalpose numatoma sukurti apie 600 darbo vietų ir perkelti darbuotojus iš įmonės patikėjimo teise valdomų patalpų kitose sostinės vietose.

„Administracinių patalpų projektiniai pasiūlymai neapima duomenų centro įrengimo – šis projektas vykdomas atskirai nuo administracinių patalpų įrengimo. Administracinių patalpų įrengimo projektiniuose pasiūlymuose minimos sandėliavimo bei techninės paskirties patalpos bus skirtos kitoms įmonės reikmėms, jose nenumatoma įrengti duomenų centro“, – tvirtina atstovai.

 

Duomenų centro įrengimui artimiausiu metu ketinama skelbti kapitalinių remonto darbų pirkimą.

Projektų techniniai parametrai

  • Planuojamų objekto adresas: Studentų g. 39, Žvėrynas;
  • Sklypo plotas – 11 857 m2;
  • Pastato bendras plotas – 1 525,40 m2:
  • Statinių aukštis – 2 ir 4 aukštai (8,70m ir 17,40m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – C;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 187 vnt.;
  • Uždaros dviračių parkavimo vietų skaičius – 55 vnt.;
  • Projekto vystytojas: Valstybės įmonė „Registrų centras“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Medstatyba“, projekto vadovas – Remigijus Vailionis.
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rimantas
Rimantas
13 dienas (-ų)

Lietuviškas biznis. Kapitaliai suremontuoji pastatus, nors pasieki tik C klasę, už ES pinigus, išlaikai sukandęs dantis 5 metus, nors jie pasirodo numatytai paskirčiai nereikalingi jau po 2 ir vėl viskas iš naujo Įdomu kaip bus rekonstruojamos amfiteatrinės auditorijos į darbo kabinetus? Žinoma, viską galima perdaryti, bet tas kainuos grąžų pinigą, na ir čia ne bėda, Europa duos ji turtinga. Taip mąstydami ir darydami tikrai greit turtingi nebūsime. Negi Vilniuje niekam nereikalingos mokymui pritaikytos patalpos? Abejoju.

Mokiausi čiA
Mokiausi čiA
15 dienas (-ų)

Vilniuje dar Šimašius? Tai viskas tvarkoje, nugriaus, apdės trinkelėms. Gražu ir europietiška

Paulius
Paulius
15 dienas (-ų)

Tai jie vis vien ten duomcentrį darys, tiks atskiru projektu? Jeigu taip, tai net nežinau ką sakyti – kažkoks fetišas matyt…

Nereikalingas
Nereikalingas
15 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Paulius

Normalioje šalyje valstybė turėtų savo duomenų centrą, o ne kiekviena įstaigėlė įsirenginėtų savo. Bet, matyt, taip patogiau, galima daugiau pirkimų susiorganizuot.

vardas
vardas
12 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Nereikalingas

Registrų centras ir yra valstybinė įmonė

Austijus
Austijus
16 dienas (-ų)

Serveriai cokoliniame aukšte. Kažkur jau tai girdėta

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button