Dešiniajame Neries krante, švytintis viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ plečiasi. Į viešbučio plėtrą investavusi Norvegijos nekilnojamo turto vystytojų bendrovė „Linstow AS“ ir generalinis rangovas UAB „Merko statyba“ paskelbė apie naują projektą, kuriuo viešbutis taps dviejų pastatų kompleksu. Naujas aštuonių aukštų pastatas bendrą viešbučio patalpų plotą išplės iki 39,5 tūkst. kvadratinių metrų.

Planuojama, kad naujas viešbučio pastatas atvers duris 2018 metų gegužę – svečiams bus pasiūlyti 165 nauji kambariai, tad iš viso 456 kambarius turėsiantis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ pagal kambarių skaičių išliks didžiausias viešbutis Vilniuje.

„Sveikinu „Radisson Blu Hotel Lietuva“ sprendimą plėstis Vilniuje. Jis rodo, kad miesto ekonomika ir turizmo sektorius toliau plečiasi ir rodo puikius augimo rezultatus. Akivaizdu, kad ir sostinės konferencinio turizmo potencialas šiandien dar nėra pilnai išnaudotas, tad viešbučių tinklų plėtra yra logiškas ir labai reikalingas Vilniaus miestui žingsnis. Džiugina ir darni Konstitucijos prospekto ir Neries krantinės plėtra – šalia naujo „Radisson Blu Hotel Lietuva“ pastato planuojamas ir D. Libeskindo  projektas, atnaujintos daugiabučio „Arfa“ statybos. Ši Vilniaus dalis tampa antra miesto širdimi. Ir ne vien verslui, bet ir pramogoms, poilsiui, kur smagu ne tik miestiečiams, bet ir miesto svečiams“, – kalbėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Viešbučių tinklą „Radisson Blu“ valdančios grupės „Rezidor Hotel Group“ plėtros viceprezidentas David Jenkins sakė, kad „Vilnius yra dinamiškas ir pokyčiams atviras miestas. Jis atspindi visą regiono potencialą ir reikšmingas permainas, kurios vyksta regione. Esame labai patenkinti savo verslo patirtimi Vilniuje, mes tikime miesto perspektyvomis. Esame laimingi galėdami būti šių permainų dalimi ir prisidėdami prie Vilniaus patrauklumo ir svetingumo didinimo”. Jis tikisi, kad naujasis viešbučio pastatas Lietuvoje dar labiau sustiprins „Radisson Blu“ prekės ženklą.

Naujasis keturių žvaigždučių verslo klasės viešbučio pastatas bus aštuonių aukštų. Pirmajame aukšte veiks prekybos salės, virš jų dviejuose aukštuose įsikurs verslo organizacijos, o likusiuose penkiuose aukštuose apsistos viešbučio svečiai. Po viešbučio pastatu bus įrengta požeminė dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė. Iš vieno „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbučio pastato į kitą svečiai galės patekti jungiančia galerija.

Vadovaujantis patvirtintu detaliuoju planu viešbučio savininkai „Linstow AS“ objektą suprojektuoti ir pastatyti  patikėjo bendrovei UAB „Merko statyba“. Bendra statybos darbų vertė siekia 15,7 mln. eurų.

„Mūsų bendrovė prieš keturiolika metų rekonstravo viešbutį „Radisson Blu Hotel Lietuva“. Šiandien tęsiame pradėtą bendradarbiavimą, išplečiant viešbučio projektą, tačiau sugrįžtame su nauja kokybės strategija. Viešbutis bus sertifikuojamas BREEAM sertifikatu, kuris apima šiuolaikinį dizainą, efektyvumą, komfortą bei svečių gerovę“, – sakė „Merko statyba“ generalinis direktorius Saulius Putrimas.

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Linstow AS“ įsipareigojo užtikrinti, kad naujasis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ pastatas atitiks aukštus reikalavimus, keliamus tvarių pastatų vertinimui ir sertifikavimui. Projekte numatyta, kad pastatas priklausys A+ energijos efektyvumo klasei, todėl atskleis architektūrinio sprendimo, naudojamų statybinių medžiagų ir energijos taupymo sprendimų dermę. Komfortą pastate užtikrins pažangi, aplinką bei energiją tausojanti šildymo ir vėdinimo sistema. Pasak vystytojų tikimasi, kad statybų eiga bus sklandi, o padedant vietinėms institucijoms bei projekto partneriams, „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbučio svečiams naujo pastato durys bus atvertos vienerių metų laikotarpyje.

Viešbutį „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje valdo viena didžiausių viešbučių grupių pasaulyje „Rezidor Hotel Group“, veikianti 110 šalių ir teritorijų. Grupė valdo arba šiuo metu vysto per 1370 viešbučių su daugiau negu 220 tūkst. kambarių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.