Statybos Vilniuje

Prie Vakarinio aplinkkelio planuojamas naujas 24 daugiabučių kvartalas

Miesto savivaldybę pasiekė projektas, kuriame pristatomas ketinimas sklype tarp Mozūriškių gatvės ir Buivydiškių tvenkinio įgyvendinti naujo daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo projektą. Kvartalą sudarytų 24, dviejų-trijų aukštų, daugiabučiai gyvenamieji namai. Kvartale numatoma įrengti 180 butų. Plėtojamos teritorijos plotas – 2,5 ha.

Pojekto statytojas – nekilnojamojo turto kompanija REWO.

Planuodama šios teritorijos plėtrą REWO tęsia prieš keletą metų Lietuvoje pradėtą naujos koncepcijos būstų statybą, kai kiekvienas butas turi atskirą įėjimą iš lauko, nuosavą kiemą ir funkcionalų planavimą. Šie butai atitinka žmonių lūkesčius, kurie norėtų gyventi nuosavame name ir būti apsupti gamtos.

 

„Buvome pirmieji, pasiūlę rinkai tokios koncepcijos būstą, kuris yra itin populiarus Anglijos ir JAV miestuose. Šioje vietovėje Vilniuje jau esame pastatę panašius projektus –„Naujoji Anglija“, „Town House“ ir „Nok Nok Home“. Jie buvo labai sėkmingi. Jausdami kompaktiško, racionalaus ir gyvenimą nuosavame name primenančio būsto mieste poreikį kuriame dar vieną panašų projektą“, – sakė REWO vadovas Edvinas Malevskis.

Pasak plėtotojo, butai šioje vietoje turėtų būti įperkami ir patrauklūs jauniems žmonėms, kurie įsigyja savo pirmąjį būstą, nori gyventi arčiau gamtos ir turėti gerą susisiekimą su miesto centru. Čia kaimynystėje jie turės mišką, Buivydiškių tvenkinius, Vakarinį aplinkkelį ir „Vilnius Outlet“ išparduotuvių centrą.

Statybos leidimą kompanija planuoja gauti ateinančių metų vasarą. Į modernios architektūros, A+ energinės klasės namus ir sutvarkytą teritoriją planuojama investuoti 13,3 mln. EUR. Projektą plėtotojai tikisi užbaigti per dvejus metus.

 

Kvartale bus statomi trijų tipų daugiabučiai

Tipas A. Trijų, keturių ir šešių butų dviaukščiai gyvenamieji namai. Kiekvienas butas per du aukštus 58 m2 bendro ploto su dviem miegamaisiais kambariais. Butai projektuojami su individualiais įėjimais iš lauko.

Tipas B. Šešiabučiai dviaukščiai gyvenamieji namai. Kiekvienas butas yra per du aukštus ir 72 m2 bendro ploto su trimis miegamaisiais. Butai projektuojami su individualiais įėjimais iš lauko.

Tipas C. Trijų aukštų gyvenamieji namai su dviem arba keturiais butais kiekviename aukšte. Planuojami butai bus nuo 25 iki 78 m2 ploto. Kiekvienam butui numatomi balkonai

 

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Mazūriškių g. 182, Justiniškės;
 • Sklypo plotas – 24 300 m2;
 • Pastatų bendras plotas – 9 708,26 m2;
 • Statinių aukštis – iki 3 aukštų (iki 11m aukščio);
 • Pastatų energetinio efektyvumo klasė – iki A+;
 • Butų skaičius – 180 vnt.:
  • Tipas A – 60 butų;
  • Tipas B – 24 butai;
  • Tipas C – 96 butai;
 • Dviračių saugojimo vietos – 36 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 204 vnt. (antžeminis parkavimas);
 • Želdynų plotas – 9 560 m2 (39% sklypo ploto);
 • Projekto vystytojas –  UAB „Manreta“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Arch-1“, projekto vadovas – Antanas Pikalovas.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki sausio 18-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks sausio 18 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

NT projektų žemėlapis

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
76 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Algis (architektas)
Algis (architektas)
1 metus

Projektavo turbūt sovietinis pensininkas – projekto galima sakyti nėra, namukus eilėmis sustatė ir truputį pasukiojo…. TRAGEDIJA, ne projektas. Ir kas tokius praleidžia…

Onutė
Onutė
1 metus

Sveiki, Gyvenu Mozūriškių gatvėje. Visi esate teisūs, kas rašote, kad nebus kur mašinos statytis. Atvažiuokite ir DABAR JAU PAŽIŪRĖKITE Naujosios Anglijos gyventojai mašinas palieka Mozūriškių gatvėje, nes ten akligatvis. Kur jie dės mašinas kai gatvė prasitęs, o kus nauji gyventojai statys įvairių mašinas. Gal savivaldybės kieme bus galima palikti?
Dėl projekto tai nelabai išmanau, bet priminis vaizdas – tai įvairaus dydžio degtukų dėžutės 🙂 Jokio jaukumo 🙁

fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 metus

Beprotystė taip išdėstyti pastatus. Sakau kaip susijęs su statybomis asmuo.

Vytautas
Vytautas
1 metus

O kur žmonėms mašinas statyt? Miškelyje? Jus rimtai nesuvokiat kokius projektus “palaiminat”? Tegul dar požeminį ar daugiaukštį parkingą stato šalia, nes kitaip ten bus dar vienas Perkūnkiemis.

Aras
Aras
1 metus

Net prie pragerto ruso buvo daugiau logikos statybose. Dabar nauja statyba, o nulis vizijos, nulis zvilgsnio i ateiti. 25kv butas? Cia kam suniui? Ar keksei dirbti? Nepirkit tokiuose projektuose butu jie po 10 metu bus beverciai. Visu pirma neturesite kur masinos palikti. Pravaziuokite rewo kvartalus statytus neabejoju daug suprasite

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button