Statybos Vilniuje

Prie prekybos ir laisvalaikio centro „Ozas“ bus statomas naujo tipo bendrabutis

Miesto savivaldybei pristatyti projektiniai siūlymai, kuriuose pristatomas naujo bendrabučio projektas. Sklype šalia prekybos ir laisvalaikio centras „Ozas“ projektuojami jaunimo nakvynės namai, kuriuose galės įsikurti tiksliniai klientai – atvykstantys iš kitų Lietuvos miestų ar iš užsienio, kuriems reikalinga trumpalaikė, nebrangi nakvynė ir nebūtų nutolusi nuo lankytinų objektų.

Bendrabutyje galės apsistoti virš 900 žmonių

Penkių aukštų pastate numatomos dvi registratūros su atskirais patekimais į pastatą, o kambarių numeriai bus išdėstomi taip, jog galėtų nepriklausomai veikti atskirų operatorių pastato ribose. Peršasi išvada, jog pastatą galį valdyti ir du skirtingi operatoriai.

„Pirmame aukšte šiaurinėje, rytinėje ir pietinėje perimetro pusėse planuojamos komercinės patalpos, kuriose galėtų būti įvairios mažos parduotuvės, maitinimo bei kitų paslaugų patalpos. Vidiniame kieme – bendro naudojimo erdvė apsistojusiems svečiams, vasaros metu, galėtų būti vasaros kavinė. Pastate planuojami 4 tipų numeriai skirti nuo vieno iki 4 asmenų grupėms. Viso pastate planuojama įrengti apie 416 numerių“, – apie būsimo bendrabučio išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

 

Šiame bendrabutyje galės apsistoti ir studentai, nes greta yra ir Socialinių mokslų kolegija. Anksčiau taip pat rašėme ir apie kitą jaunimo nakvynės namų projektą prie „Avia Solutions Group“ arenos.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Jeronimo Ralio g. 2, Ozo parkas;
 • Sklypo plotas – 14 273 m2;
 • Pastato bendras plotas – 18 500 m2:
  • Antžeminis plotas – 11 700 m2;
  • Požeminis plotas – 6 800 m2;
 • Statinio aukštis – 5 aukštai (iki 17m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – iki A+;
 • Kambarių skaičius – 416 vnt.;
 • Dviračių saugojimo vietos – 52 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 187 vnt.;
 • Projekto vystytojas –  UAB „Aqua sportas“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Vilniaus architektūros studija“, projekto vadovas – Emilis Petkevičius.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki sausio 11-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks sausio 11 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

NT projektų žemėlapis

 

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ura Co-livingams
Ura Co-livingams
1 mėnesį

Ypač aktualūs dabar tokie Co-livingai, juk dar per silpnai plinta Covid-19. Tokie štai planuotojai juk jau įvertino ir žino matyt konkrečias datas, kada pandemija bus nugalėta ir be abejo yra garantuoti, kad pandemijos ateityje nesikartos. Kam tie želdynai, kam tos parkavimo vietos, kam tie dviračių takai? Galų gale kam tos privačios virtuvės ir individualūs sanitariniai mazgai – sovietinė atgyvena! Laisvos Lietuvos sostinės gyventojai nusipelnė gyventi geriau – bendrabučiuose su bendra valgykla, bendra skalbykla, susigrūdę į viešą transportą marš į biurus dangoraižiuose su neatsidarančiais langais, o po darbų, atgal į bendrą valgyklą ir gult, kokių jiems dar želdynų reik? Pro langus… Skaityti daugiau

K.
K.
2 mėnesius

Nusikaltimas: pagal Aplinkos ministerijos patvirtintas želdynų normas didmiesčio gyventojui turi atitekti 10 m. kv., tuo tarpu vilniečiams pati savivaldybė šią normą sumažina iki neleistinų 2 m. kv. Konkrečiai šis prpjektas statomas prie rajonų kurie jaučuamai stokoja želdynų! Želdynų normų nepaisymas – tai labai rimtas smūgis vilniečių gyvenimo kokybei. Ir perspwktyvoje tai paveiks apsisprendimą rinktis šį miestą.

Back to top button