Statybos Vilniuje

Prie Molėtų plento statys prototipų kūrimo centrą

UAB „Arginta Investment“ investuoja į tolimesnę plėtrą ir ketina statyti prototipų kūrimų centrą. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, jog sklype planuojama statyti mokslo paskirties statinį, kuriame bus įrengtos ekspertų darbo vietos, prototipų kūrimo ir eksponavimo patalpos. Papildomai bus suprojektuota dar viena konferencijų salė.

„Aplink pastatą projektuojamos automobilių stovėjimo aikštelės, elektromobilių krovos aikštelė, dviračių laikymo aikštelės, pėsčiųjų takai, žali plotai. Sklypo pietų ir šiaurės dalyse numatomas perspektyvinis užstatymas panašaus tipo statiniais. Sklype taip pat yra lietaus surinkimo tvenkinys, prie kurio numatoma vieta paplūdimio tinklinio aikštelei“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Numatomi trys statybų etapai

„Projektuojamas karkasinis vieno aukšto su antresole pastatas. Pirmame pastato aukšte projekte numatyta 14 prototipų kūrimo ir eksponavimo salių. Taip pat projektuojamos patalpos ekspertams, eksploatavimo komandai. Pirmame aukšte ir antresolėje: darbo kabinetai, konferencijų salės, WC, valymo priemonių ir inventoriaus patalpa, poilsio ir valgymo erdvės. Kiekviena eksponavimo ir prototipavimo patalpa suprojektuota kaip nepriklausomai veikiantis vienetas: turi atskiras persirengimo patalpas darbuotojams, WC ir dušą. Valymo priemonės ir inventorius bus laikomas atskiroje spintoje. Lankytojams projektuojamas atskiras WC blokas. Produkcijos ir žaliavos atvežimui/iškrovimui projektuojama rampa. Po priėmimo produkcija išskirstoma vežimėliais į atitinkamas patalpas. Gaminių priėmimui, išdavimui iš kiekvienos salės numatyti vartai. Virš kiekvienos prototipavimo ir eksponavimo salės antresolėje yra numatyti darbo kabinetai ekspertams. Patekimui į antresolę projektuojamos laiptinės“, – apie būsimo pastato funkcinį išplanavimą rašoma projektiniuose siūlymuose.

Statybas numatoma įgyvendinti trimis etapais.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Nalšios g. 11, Verkių seniūnija;
  • Sklypo plotas – 21 528 m2;
  • Pastato bendras plotas – 5 162 m2;
  • Statinio aukštis – 1 aukštas su antresole (iki 9,22m);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A+;
  • Dviračių laikymo vietų skaičius – 22 vnt.;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 122 vnt.;
  • Projekto vystytojas –  UAB „Arginta Investment“;
  • Projektinius siūlymus ruošė „Atamis“, projekto vadovė – Sigita Keblienė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 28-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 28 d., 16.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.


NT projektų žemėlapis
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
VilnietisX
VilnietisX
25 dienas (-ų)

Labai gerai

Back to top button