Statybos Vilniuje

Pradedamas statyti dar vienas Paupio rajono etapas

„Mitnija“, viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pasirašė sutartį dėl dalies septinto Paupio rajono etapo statybos. Daugiau kaip 19 000 kv. m komercinės ir gyvenamosios paskirties komplekso statybos darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs per 18 mėnesių.

„Mitnijos“ pradedamo statyti Paupio rajono etapą sudarys septyni A+ energinės naudingumo klasės korpusai. Beveik 8 000 kv. m čia užims komercinės, daugiau nei 4 200 kv. m – gyvenamosios paskirties statiniai, dar 6 900 kv. m bus skirti 169 vietų požeminei automobilių stovėjimo aikštelei.

Šis užsakymas yra antras „Mitnijos“ projektas statant 5 ha teritorijoje „Darnu Group“ plėtojamą Paupio rajoną senamiestyje.

 

„Šiuo metu baigiame penktą projekto etapą – 30 000 kv. m Paupio verslo kvartalą, kurį sudaro A klasės biurai, kiti komercinės paskirties statiniai ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Didžiuojamės partneryste su savo ilgalaikiu klientu „Darnu Group“. Neabejoju, kad ir toliau palaikysime profesionalų, sklandų bendradarbiavimą“, – teigia „Mitnijos“ generalinis direktorius Julius Gendvilis.

Septinto Paupio rajono etapo projektavimo darbus atliko „JP Architektūra“ studijos architektas Andrius Juodpusis. Projekto stilistika harmoningai derės su jau pastatytų etapų statiniais – pastatų apdailoje dominuos struktūrinis tinkas, klinkerio plytelės ir medis.  

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
gausa
gausa
1 metus

sakote bus poreikis bus pajegumai? Kai viskas uzstayta nuo iki ir vis labiau tankinama..ir kur juos iterps- nebet pora namu nugriautu- ko irgi nebus- privacios nuosavybe laikais. kas investuos- prie esamu finasu.. kazkaip neitikina tokie skambus pareiskimai. O srautai zmoniu isaugs ir smarkiai

Roy
Roy
1 metus

“paupio” rajonas…Kas kurė šitą konceptą:D? Ar jis matė matė architektūrinį matymą? Master planą? Ar jam teko matyti renderius pastatų? “Paupys” tai blogiausia ką buvo galima sugalvoti šiam projektui, kuris kuris turi šiaurietišką planavimo dinamiką, jūrinio uosto architektūrą (vietomis) ir aiškią atskirti nuo suvargusio vidurio Europos barokiško Vilniaus. 8 balai achitektams ir ne balo diletantaui kuris jį taip pavadino.

Tomas
Tomas
1 metus
Atsakinėti į  Roy

Pasake ekspertas 😀 😀 Gal geriau reikejo patyleti su tokiom filosofijom

Roy
Roy
1 metus
Atsakinėti į  Tomas

taip, aš esu ekspertas. Konceptas yra visiškas šlamštas, turintys tik “geografinį” projekto nusakymą. Akivaizdu, kad darė rkokia reklamos agentūrikė, kuri pakūrybino (skyrė 3 valandas) konceptukui ir ta šlamštelį pardavė vystytojui, kaip “startegiją”:D

fizikos dėsniai
fizikos dėsniai
1 metus
Atsakinėti į  Roy

Galėtumėte plačiau pakomentuoti kodėl negerai ir kaip darytumėte?

Roy
Roy
1 metus
Atsakinėti į  fizikos dėsniai

kadangi už veltui, tai komentaras trumpas: Vilnelė santykyje su projektu tik upeliūkštis, jokios įtakos / gyvenimo būdo ji neformuos. Paupys (savoka) tai “ne prie upelio” o didelio masto savoka, kaip Rygoje prie Daugavos ar prie Senos. Logo (grafifnis projekto sprendimas), pati komunikacija, visa tai vaikų darželio / pensiono maštabo sprendimas. Architektūra, aiškiai “sakandaviška”, daug kur kitčas, bet yra ir gerų atkarpų. Visas projektas apie naują Vilnių, pilvanertį šiaurės Europos miestą, ne apie “paupį” su infantiliu jaukumu. Todėl jis turi labai skystą komunikacinę bazę, nėra jokio tikro koncepto, kuris imponuotu didelius nuomininkus. (tai faktas, kuri pats asmeniškai mačiau)

Hmm
Hmm
1 metus
Atsakinėti į  Roy

Kiek suprantau iš viso šito mažaraštiško trizniojimo (vien už „maštabą” studentai įskaitos negautų), visas nusikaltimas – projekto pavadinime:D ir negaila „ekspertui” tokio brangaus „eksperto” laiko?

Roy
Roy
1 metus
Atsakinėti į  Hmm

)) “maštabas”… taip ne kas, my bad. Avyte paupio, aš tau padėti negaliu, tu nesigaudai elementariuose dalykuose. Tai yra labai blogai, bet tuo turėjo rūpintis tėvai

hmmm
hmmm
1 metus
Atsakinėti į  Roy

kas prašė pagalbos?:) pavartoti 3 sąvokas iš pirmakursių žargonėlio su kas antrame sakinyje palikta gramatine klaida, tikrai puikus elementarių dalykų suvokimas, kur jau mums iki vaikystės nesužlugdžiusius tėvus turinčio žinovo 🙂 man su tokiom rašliavom tikrai būtų gėda bent jau galvot, kad atstovauju šią sritį suprantančią žmonių dalį, įsivaizduoju, ką galvoja tai išmanantys

Erika
Erika
1 metus
Atsakinėti į  hmmm

jūs gal kiek kukliau, nes jūsų oponentas gerokai geriau gaudosi kontekste:D

Erika
Erika
1 metus
Atsakinėti į  Roy

taip reklaminis konceptas slogus ir provincialus. Užtant archeitektūriniai spendimai, kaip Vilniuj visai tinkami

Paskutinį kartą redaguota 1 metus (Erika)
Simas
Simas
1 metus

Smagu, kai gyventojai, kurie gyveno užmiestyje ar miegamajam rajone, persikels gyventi arčiau savo darboviečių ir nebegaiš savo ir kitų laiko spūstyse. Įdomi vieta, trumpam pagyventi norėtųs.

Andriuss
Andriuss
1 metus

Realiai vienas iš normalesnių kvartalų Vilniuje, o ne Perkūnkiemio getas.

ne Andrius
ne Andrius
1 metus

idomi savivaldybes nuomone- kur busimi tukstanciai gyventoju ves vaikus i mokyklas, darzelius? aplinkines mokyklos perpildytos, ir va, prasau, dar tukstanciai gyventoju, kuriem nenumatyta jokia svietimo ( ir ne tik) infrastruktura…
Antras Siaures miestelis, savivaldybe arba akla, arba piktybiskai korumpuota, kad nesprendzia tokiu problemu 🙁

total
total
1 metus
Atsakinėti į  ne Andrius

sostines centras, infrastruktura yra. bus poreikis – atsiras didesni pajegumai. nereik vezimo pries arkli statyt

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button