Pokyčiai Vilniaus gatvėje nesibaigė: atsiras naujas komercinės paskirties centras (vizualizacijos)

Vilniaus gatvės rekonstrukcija nepaliko abejingu beveik kiekvieno ir nors kai kurie sprendimai vos nesibaigė kuriozinėmis situacijomis, tačiau rekonstrukcija po atidėliojimų galiausiai buvo užbaigta. Aiškėja, kad šios gatvės konversija nesibaigė: keičiasi ir aplinkiniai pastatai. Šioje gatvėje buvęs banko „DNB“ administracinis pastatas virs komercinės paskirties centru.

Pasiteiravome projekto vystytojų, kokie pasikeitimai mus pasitiks Vilniaus gatvės 18-u numeriu pažymėtame pastate. Į mūsų klausimus atsakyti sutiko „HELIOS Group“ atstovas Nerijus Pudžiuvelis.

Ar planuojama turėti didesnių prekinių ženklų tarp savo nuomininkų? 

Aktyvios nuomininkų paieškos dar nevykdome, tačiau jau dabar yra susidomėjimas – Vilniaus gatvė viena judriausių pėsčiųjų gatvių Vilniuje ir tokia ryški pastato konversija nelieka nepastebėta. Žinoma, dideli prekės ženklai kuria pridėtinę vertę, tačiau žiūrėsime konceptualiai – įdomiems, vienetiniams konceptams visuomet teiksime pirmenybę.

V18

Ką teks daryti nuomininkams bei klientams su parkavimo vietų stoka, kaip spręsite šią problemą?

Numatytos kelios vietos parkavimui vidiniame kieme, taip pat kalbamės su šalia pastato parkavimo aikšteles administruojančiomis įmonėmis dėl vietų rezervavimo.

Kokias paslaugas numatoma teikti, gal bus unikalių? Galbūt atsiras sporto klubas? 

Dėl sporto klubo iš dalies pats ir atsakėte į klausimą – tokiai veiklai nuolat reikalingos bent 40-50 parkavimo vietų šalia pastato. Be to, dėl sporto klubų koncepcijos ir užimamų kvadratūrų sunku tikėtis, kad jie galėtų čia įsikurti.

V18

Kodėl turėtų rinktis būtent jūsų projektą savo verslui? 

Ši konversija viena įdomiausių Vilniaus senamiestyje pastaraisiais metais – storos, iki 1 metro pločio, masyvios mūro sienos keičiamos stikliniu fasadu, smiltainio plokštėmis. Pastatas pilnai rekonstruojamas įskaitant visų komunikacijų tinklus, kondicionavimą, šildymą, sienas. Vienoje judriausių bei brangiausių Lietuvos gatvių turėsime absoliučiai naują, tačiau harmoningai į aplinką įsiliejantį pastatą. Nepamirškime, kad ilgai tvarkyta ir mūsų rekonstrukcijos darbų grafiką stipriai koregavusi Vilniaus gatvės rekonstrukcija baigta – gatvė tapo vizualiai patrauklesnė.

Kuo šis projektas išsiskirs iš greta esančių?

Komerciniam centrui planuojame skirti apie 1600 kvadratinių metrų, aukštos lubos suteiks vietos naujųjų Nuomininkų architektų idėjoms. Antrajame aukšte planuojamos atsidarančios vitrinos, tai leis šiltuoju metu laiku jas atverti plačiai, o patalpose būsiantys pasijaus lyg sėdėdami atviroje lauko terasoje.

Rekonstrukcijos darbus numatoma užbaigti 2018-ųjų metų III ketvirtį.

Straipsnio autorius: Aidas Pelenis, MadeinVilnius.lt

V18

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist