Statybos Vilniuje

Po nepritarimo gyvenamųjų namų komplekso projektui Žirmūnuose: pristatytas antras bandymas

Vilniaus miesto administracijai pernai grąžinus iš esmės taisyti gyvenamųjų namų Žirmūnų g. 109 projektinius pasiūlymus, vystytojai grįžta pristatyti atnaujinto projekto. Vilniaus miesto Vyriausiojo architekto skyrius atkreipia dėmesį, kad antrą kartą projektas pristatomas tik nežymiai pakoregavus pastatų architektūros, sklypo sprendinius, tačiau neatsižvelgus į anksčiau teiktas esmines pastabas, svarbias urbanistiniam integralumui.

Bendrovės „Artex studija“ parengti daugiabučių komplekso Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžoje pasiūlymai po pirmojo pristatymo savivaldybės specialistų įvertinti kaip neatitinkantys architektūros kokybės kriterijų ir projektinių pasiūlymų rengimo užduoties reikalavimų. Statytojui bei projektuotojui buvo nurodyta pakoreguoti projektinių pasiūlymų sprendinius ir juos visuomenei pristatyti pakartotinai tik atsižvelgus į anksčiau pateiktas pastabas.

Projektinių pasiūlymų sprendiniai savivaldybės specialistų bus svarstomi tik po projektinių pasiūlymų pristatymo procedūros bei gavus IS „Infostatyba“ prašymą pritarti projektiniams pasiūlymams.

 

Vilniaus savivaldybė kviečia suinteresuotą visuomenę išsakyti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. birželio 3 d. adresu Žirmūnų g. 67A, Vilnius, tel. 8 5 260 3376, darbo dienomis 10.00–17.00 val. arba el. paštu [email protected]

Viešas svarstymas vyks nuotoliniu būdu – 2022 m. birželio 6 d., 17 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
32 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
paulius

O kur garso atitvarai nuo gatves?

Raimis

Teritorijos sutankinimas, neatsižvelgiant į tai, kad ir taip sankryža nepravažiuojama. O dabar dar ir nauji įvažiavimai į kiemus prisidės. Jei Savivaldybė išduoda tokius leidimus, lai kartu pristato sankryžos pertvarkymo projektą, kad matytųsi bendras vaizdas.

Gražina

Niekas nepataisyta. Į nieką neatsižvelgta. Kodėl nuotoliniu būdu svarstymas?!!!!

Xmhdjt

Dar baisesnis nei buvo..

kowalski rico szeregowy skipper

Atimkit kas nors iš ARTEX licensiją

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button