Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „HOMA“ Pilaitės mikrorajone toliau vysto projektą „Gilužio rivjera“ ir pradeda 4 ir 5 projekto etapų statybas. Šalia Gilūžės ežero vystomoje gyvenvietėje suplanuoti nauji trijų aukštų namai. Iš viso juose bus įrengta 114 butų. Įmonė į projekto plėtrą investuoja 6 mln. eurų.

A+ energinės klasės butai bus 1,5 – 3 kambarių, 29-67 kv. m ploto. Naujuose pastatuose suplanuota 21 butas su 1,5 kambariu, 40 butų – su 2 kambariais, 53 butai – su 3 kambariais. Šalia daugiabučių bus įrengtos 107 antžeminės vietos automobiliams, įkrovimo stotelė elektromobiliams. Naujakuriams bus pastatytos ir sandėliavimo erdvės – 36 sandėliukai 4 etape ir 29 – 5 etape. Statybų pabaiga planuojama 2021 m. rudenį.

Net 30 proc. teritorijos projekte yra skiriama žaliai erdvei, kurioje bus įrengtos poilsio ir laisvalaikio zonos įvairaus amžiaus gyventojams. Suplanuotos aktyvios mankštos, tinklinio, jogos, vaikų žaidimų aikštelės, skaitymo bei poilsio erdvės. Kiekviename bute bus įrengtas individualus grindinis dujinis šildymas, vitrininiai langai. Pirmieji aukštai turės nuosavas terasas iki 100 kv.m., kiti butai – 14 kv.m. balkonus. Į teritoriją bus galima įvažiuoti dviem įvažiavimais. Vakarinį miesto aplinkkelį automobiliu bus galima pasiekti per 4 min.

Pasak įmonės vykdančiosios direktorės Jurgitos Kveselaitės, dar iki pandemijos pardavimai „Gilužio rivjeros“ projekte sudarė trečdalį visų įmonės pardavimų. Ankstesni trys projekto etapai buvo sėkmingai išparduoti per nepilnus pusantrų metų. Iš trečiojo etapo laisvi liko tik 2 butai. 

„Pandemija ir besikeičiantys vartotojų įpročiai diktuoja naujas tendencijas būsto segmente: naujuose etapuose dominuos 3 kambarių butai. Jaučiame klientų norą investuoti į šalia gamtos esantį nekilnojamąjį turtą, bet kartu ir nenutolti nuo miesto ritmo. Daug dėmesio skiriame gyvenvietės koncepcijai, kai gyventojas turi visą poilsio ir aktyvaus sporto infrastruktūrą šalia savo namų“, – sako J. Kveselaitė.

Naujų etapų butų rezervacijos ir pardavimai startavo lapkritį. Pasak vadovės, pristačius projekto plėtrą klientams iš suplanuotų naujų etapų  30 proc. butų – jau parduota.

„Per lapkritį mūsų pardavėjų komanda turėjo trečdaliu daugiau susitikimų su klientais, nei tuo pačiu laikotarpiu spalį. Matome, kad žmonės tikrai laukė šio projekto plėtros ir vos pasirodžius naujiems pasiūlymams – netruko priimti sprendimą. Šiandien Pilaitė – savarankiškas miestas mieste, kurį vertina ir savo namams pasirenka vis daugiau gyventojų. Aktyviai būsto čia ieško tiek jaunos šeimos, kurioms tai – pirmasis būstas, tiek ir vyresni žmonės, kurie iš užmiesčio nori grįžti arčiau miesto patogumų“, –  pastebi J. Kveselaitė.

Iš viso šalia Gilūžės ežero įmonė jau suprojektavo ir 5 trijų aukštų daugiabučius, kuriuose įkūrė 108 butus. Visos gyvenvietės investicijų vertė siekia – 15,5 mln.eur. Vilniaus mieste tai vienintelė gyvenvietė įkurta ant ežero kranto.

NT projektų žemėlapis

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist