Statybos Vilniuje

Pilaitėje esančio Gelūžės ežero pašonėje bus statomi svečių namai su butais

Sostinės savivaldybei pristatyti du projektiniai siūlymai, kuriais siūloma statyti svečių namus. Du statinius numatoma įgyvendinti septintuoju (Padekaniškių g. 40) ir aštuntuoju (Gilužio g. 21) etapais. Šiuose pastatuose numatoma įrengti 36 apartamentus. Patalpų plotas svyruos nuo 30 iki 65 kvadratinių metrų.

Svečių namai Padekaniškių gatvėje

Projektiniuose pasiūlymuose statinys pristatomas kaip septinto etapo projektas. Rūsio aukšte numatoma įrengti 53 parkavimo vietas.

„Planuojamame pastate numatoma 18 apartamentų (iš jų projektuojami 5 butai). Rūsyje projektuojamos techninės patalpos ir pagalbinės aptarnavimo patalpos. Laiptinėse numatomos pagrindinių inžinerinių tinklų šachtos. Kiekvienam apartamente numatoma įrengti mechaninio vėdinimo su šilumos grąža sistemas. Suplanuotų apartamentų plotas yra nuo 30 iki 65 kvadratinių metrų“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

 

Svečių namai Gilužio gatvėje

Projektiniuose pasiūlymuose statinys pristatomas kaip aštunto etapo projektas. Rūsio aukšte numatoma įrengti 23 parkavimo vietas.

„Planuojamame pastate numatoma 18 apartamentų (iš jų projektuojami 5 butai). Rūsyje projektuojamos techninės patalpos ir pagalbinės aptarnavimo patalpos. Laiptinėse numatomos pagrindinių inžinerinių tinklų šachtos. Kiekvienam apartamente numatoma įrengti mechaninio vėdinimo su šilumos grąža sistemas. Suplanuotų apartamentų plotas yra nuo 30 iki 65 kvadratinių metrų“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Padekaniškių g. 40 ir Gilužio g. 21, Pilaitė;
 • Sklypo plotas – 5 471 m2:
  • Padekaniškių g. 40 – 2 711 m2;
  • Gilužio g. 21 – 2 760 m2;
 • Želdynų plotas sklypuose – 1 086 m2 (20% sklypo ploto)
  • Padekaniškių g. 40 – 543 m2 (20% sklypo ploto);
  • Gilužio g. 21 – 543 m2 (19,7% sklypo ploto);
 • Pastatų bendras plotas – 4 771 m2:
  • Padekaniškių g. 40 plotas – 2 768 m2:
  • Gilužio g. 21 plotas – 2 003 m2;
 • Statinių aukštis – 3 aukštai;
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
 • Apartamentų kiekis – 36 vnt.;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 76 vnt.:
  • Padekaniškių g. 40 – 53 vnt. (požeminis parkavimas);
  • Gilužio g. 21 – 23 vnt. (požeminis parkavimas);
 • Dviračių saugojimo vietos – 12 vnt.;
 • Projekto vystytojas – UAB „Pilaitės kalvos“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Eventus Pro“, projekto vadovas – Vaidas Gelžinis.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki spalio 13-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks spalio 13 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Paulius
Paulius
19 dienas (-ų)

Tai o kodėl dabar jau ir Pilaitėje statomi svečių namai? Oficiali versija buvo kad svečių namai / kurybinės dirbtuvės bus arčiau centro, nes bandoma tankinti užstatymą, o esama teisinė bazė to neleidžia. Nepatinka man tokie žaidimai…

Tomas
Tomas
19 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Paulius

Teisinė bazė neleidžia pakeisti sklypo paskirties, nors centre jau seniai nėra poreikio gamybinėms ir sandėliavimo patalpoms, netgi priešingai – dėl higienos normų reikia iškelti toliau nuo gyvenamosios aplinkos. Tankinimas tuo tarpu nė prie ko. Čia irgi matyt stato, nes žemės paskirtis bus kokia nors ūkinė ar dar kas. Jeigu svečių namų pastatas praktiškai daugiabutis ir neatitinka kokių nors reikalavimų įprastiems daugiabučiams, tuomet savivaldybė netvirtina tokių projektų.

Vardenis
Vardenis
19 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Tomas

Tuomet tegu tvarko įstatiminę bazę. Tai yra pornografija. Yra nuostatai ir jų reikia laikytis ar tai patinka, ar ne. Gėda, kad VMS kaip valdžios organas pats stumia varkes ir interpretuoja įstatymus kaip nori, ką reiškia atitikimas? Iš principo jau yra pažeistas nuostatas, nes tai nėra būsto paskirtis. Tų apartamentų paskirtis nėra gyvenamoji ir taškas. Tokiais būdais yra užtikrinamos problemos ateityje pradedant pardavimu, baigiant lengvatom, kurios egzistuoja dabar, tai nereiškia, kad ateityje nebus priimtas įstatymas, dėl kurios tos lengvatos nebeliks, kas bus atsakingas? Juokingiausia, kad Pakalnis buvo to didžiulis kritikas, o dabar pats stumia šias nesamones. Panašu, akd Avulio feramonai per… Skaityti daugiau

Paulius
Paulius
19 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Tomas

Na, mano interpretacijoje tankinimas ir yra gyv. pastatų statyba, ten kur jų neturėjo būti, dažnai pažeidžiant pvz. insoliacijos reikalavimus, parkino ir t.t. Anyway, gaunasi toks korupcijai parankus procesas, kai kažkam galima nesilaikyti įstatymų, o kažkam ne, ir tai sprendžia grupė žmonių už uždarų dūrų. Kaip ir naujas BP tam irgi gi buvo kūriamas…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button