Paskelbtas architektūrinės idėjos konkurso laimėtojas Kareivių g. 5 teritorijai (vizualizacijos)

Komentarai 4

 1. Tomas says:

  Dėl eismo sąlygų, aišku, niekam, be paprastų mirtingųjų, galvos neskauda. Kareivių gatvės užimtumas jau seniai viršijo visas normas, kamščiai nuo ryto iki vakaro, praplatinti jos nėra galimybių. Suprantu, jog yra skatinamas ekologiškumas, tačiau pagrindinės miesto gatvių užkišimas tikrai ne geriausias sprendimas – iš Avižienių į VU universitetą dviračiu nenuvažiuosi, ypač žiemos laikotarpiu. Labai gaila, kad miesto valdžiai pirmiausia rūpi pinigai ir “otkatai” (žr. statybų sektoriaus kratas), o kas bus toliau – “po barabanu”.

  • Arvydas Norkūnas says:

   O kas trukdo organizuotis į rinkikų grupuotę kuri siektų ne tik pakeisti savivaldybės aparatą, bet galėtų gauti naujos valdžios įsipareigojimą rinkėjams kasmet bent 30 mln skirti transporto mazgų statybai?

 2. O kas čia says:

  iš karto už unideco – dar bent 5 nauji pastatai planuojami ?

 3. Komentaras says:

  Antram pasiūlyme formavo normalią perimetru užstatytą gatvelę kaip Europoje. Pas mus kažkodėl nesugebama sulygiuoti namų, būtina pasukioti kad tik neduok dieve nesukurti jaukaus užstatymo su jaukia gatvele. Kada pagaliau dings sovietizmas iš Lietuvos ir nustosyme žavėtis laisvu užstatymu, kurio pagrindu jau ir taip didžioji miesto dalis commieblockais užstatyta? Jis juk tik darko miestus, gal žiūrint iš paukščio skrydžio ir vienodai kaip viskas užstatyta, bet gatvės lygyje žmogui yra kančia tokiame mieste. Palyginkit bet kokią Niujorko gatvę su Singapūro gatvėmis. Niujorke jauties kaip bitė avilyje, o Singapūre kaip žuvis išmesta ant kranto.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.