NaujamiestisStatybos Vilniuje

Pamatykite, kaip gali atrodyti naujas viešbutis Naujamiestyje

Liepos mėnesį bendrovė „Eriadas“ buvo paskelbusi viešbučių paskirties pastato – svečių namų Vytenio g. 46 B – rekonstravimo projekto architektūrinių pasiūlymų konkursą, kuriame sudalyvavo 4 dalyviai.

Rekonstruojamas pastatas yra Naujamiestyje, kvartalo tarp Kauno, Vytenio, Naugarduko gatvių ir Amatų skersgatvio vidinėje dalyje. Konkurso organizatoriai atkreipia dėmesį, kad vienoje iš pagrindinių šiuo metu plėtojamų miesto teritorijų keliami ypatingi reikalavimai pastatų ir viešųjų erdvių architektūrai, tad projektuojant būtina atsižvelgti į galiojančio bei rengiamo Vilniaus miesto savivaldybės Bendrojo plano sprendinius ir kitus teritorijų planavimo dokumentus bei teisės aktus.

Rekonstravimui siūlomas pastatas – sporto kompleksas, kurio bendrasis plotas – 3856,07 kv. m. Jam priskirta žemės sklypo dalis, kurios dydis 32,07 aro. Pastatas turi būti rekonstruojamas jam priskirtos sklypo dalies ribose. Konkurso užsakovai pageidauja šešių antžeminių aukštų viešbučių paskirties pastato, kuriame turi būti ir bendradarbystės – konferencijų zona, komercinės patalpos nedidelei maisto prekių parduotuvei, sporto klubas, skalbykla ir kt.

 

Visuomenė gali pateikti savo pastabas ir pasiūlymus elektroninio pašto adresu: [email protected] . Pastabos ir pasiūlymai priimami iki 2020-08-27.

1. Do live

2. Kartu

3. LIV-IN TERASA

4. OPEN CITY HOTEL

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
vardas
vardas
1 metus

Esamą gamybinį pastatą pakeisti tinkama mintis, tačiau viešbutis esamo gyvenamo kvartalo viduje atrodo keistai patekimo bei reprezentacine prasme. Turėtų vizualizacijas pateikti ne tik iš paukščio skrydžio, bet ir nuo Kauno bei Vytenio gatvių akių lygio – vaizdelis manau būtų nekoks.

Benamis
Benamis
1 metus

Kas cia per SH…? Jus tai vadinate architektūra? Cia jus is Novoneftiansko pasisemete patirties?

Vilnietis
Vilnietis
1 metus

Viešbučių Vilniuje labai “truksta”. Užimtumas 15% rugpjūčio mėn.

Auksinis kardas
Auksinis kardas
1 metus

Atrodo kaip renovuotas sovietinis. Visiskas apsileidimas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button