NT projektų plėtros bendrovė „Realco“ šią savaitę pradėjo prekybos pastato „Ibrahim“ antžeminių konstrukcijų griovimo darbus. Jo vietoje, centriniame verslo rajone, iškils pirmieji Lietuvoje sveikieji biurai „Hero“.

„Po intensyvių dviejų metų projektavimo darbų ir derinimų šių metų balandį gavome statybos leidimą verslo centrui „Hero“. Sostinės centre stovintis „Ibrahim“ pastatas nebepuošia miesto, jo griovimo ir teritorijos valymo darbus pradėjome vykdyti kaip planuota. Ruošiamės ir naujo verslo centro statybų pradžiai – vyksta derybos su potencialiais rangovais“, – sako bendrovės „Realco“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Pastato griovimo darbus numatoma baigti rugsėjį.

Lvivo g. 21B, „Ibrahim“ prekybos centro teritorijoje, iškilsiantį verslo centrą „Hero“ sudarys trijų aukštų stilobatas, kuris sujungs 15-os ir 14-os aukštų statinius. Naujasis verslo centras  31 000 kv. metrų papildys A klasės biurų pasiūlą sostinėje ir žymės naują verslo centrų plėtros etapą Lietuvoje.

„Reprezentacinėje miesto dalyje rinkai pasiūlysime modernų ir funkcionalų verslo centrą. Tarp svarbiausių „Hero“ privalumų – ne tik sveikų biurų koncepcija, bet ir galimybė išsinuomoti didelį, iki  3800 kv. metrų, plotą viename aukšte“, – vardina J. Dovidonis.

Verslo centro pirmame aukšte suprojektuotos maitinimo, įvairių paslaugų ir prekybos vietos, erdvus vestibiulis, kuris sujungs Lvivo ir Kalvarijų gatves. Pastate numatytos 438 vietos automobiliams požeminėje parkavimo aikštelėse, dalis jų skirta elektromobiliams. Taip pat planuojama įrengti erdvią dviračių saugojimo patalpą.

Verslo centras pirmasis šalyje sieks gauti tarptautinį pastatų standarto WELL sertifikatą, taip pat „Breeam Excellent“ tvarių pastatų sertifikatą.

Itin atsakingai projektuotos „Hero“ supsiančios viešosios erdvės, želdynai, mažosios architektūros statiniai, apšvietimo sprendimai bei pėsčiųjų ir dviračių takai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

83 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist