Vilniuje, Žiupronių gatvėje, KŪB „Subačiaus projektas“ užsakymu suprojektuotas gyvenamųjų ir komercinių pastatų kompleksas. Gyventojai kviečiami susipažinti su projektiniais pasiūlymais ir išsakyti savo nuomonę. 

Projektinių pasiūlymų svarstymas – tai etapas, kai vilniečiai gali išsakyti savo nuomonę apie projektą ir teikti siūlymus. Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Suprojektuoti gyvenamųjų namų su komercinėmis ir administracinėmis patalpomis kompleksą Žiupronių g. 7 ir 9 buvo skelbiamas kviestinis konkursas, kurį laimėjo UAB „Heima“. 

20 arų sklype suprojektuoti dviejų ir trijų aukštų pastatai su mansardomis. Numatyta įrengti 55 butus, 10 studijų. Pirmame aukšte planuojamos visuomeninės ir komercinės paskirties patalpos. 

Projektuojami pastatai yra saugomoje Vilniaus senamiesčio teritorijoje. Nors aplinkinė teritorija gausi savo autentiška senamiesčio architektūra, Žiupronių g. 7 ir Žiupronių g. 9 sklypų valdos neturi architektūrinės vertės, jų užstatymas buvo sugriautas karo metu.

Teritorija ilgą laiką buvo naudojami automobilių parkavimui, čia buvo įrengti automobilių garažai, kurie, gavus leidimus, nugriauti. Medžių nėra išlikę. Projekto metu planuojama apželdinti vidinius kiemus, projektuojamus virš požeminės pastato dalies.

Vidiniuose kiemeliuose numatytos vaikų žaidimų aikštelės. Ramiam poilsiui projektuojami suoliukai prie žalių plotų. 

Taip pat numatyta įrengti 91 automobilio stovėjimo vietą, ir 46 dviračių stovėjimo vietas. 

Projekto svarstymas vyks gyvai 2023 m. vasario 13 d., 17 val. Stiklių g. 4, Vilnius. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

37 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.