Naujojoje Vilnioje norima statyti svečių namus

Komentarai 11

 1. Vilnietis says:

  Stebiuosi, iš kur Vilniuje susikaupia tiek svečių, kad jiems statomi vis nauji ir nauji svečių namai?

 2. saulėtoji Velneika says:

  Nustokite kliedėti! Tiek Velneikos niekintojai, tiek garbintojai. Nes teisybė yra per vidurį. Nebėra ta Velneika tokia valkatų ir narkomanų bei vatnykų karalystė kokia buvo dar prieš 10 metų, tačiau nėra ir tiek jau daug ir pažengusi į priekį, kaip bando teigti kita pusė. Visgi gerai, kad tas visas lentines būdas, kuriose kažkada seniai seniai buvo įsikūrusi ūkinių prekių parduotuvė, nugriaus ir pastatys kažką padoraus. Tai irgi nemažas žingsnis į priekį.
  Bet kol vyriausybė ir savivaldybė neišvaduos Velneikos gyventojų iš “INVL” dukterinės įmonės “Priemiestis” baudžiavos, rajono vizija išlieka itin blanki ir ūkanota. Senieji gyventojai, traukiantys baudžiavos jungą išliks pikti arba apatiški, o savanorių idiotų, kurie norėtų savo valia patekti į baudžiavos jungą, didesnio kiekio taip pat neatsiras.

 3. Cha cha cha says:

  Ten šiek tiek pagerėjo situacija, bet vistiek išlieka prasigerusiu vatnyku tvirtovė Vilniaus pakrasty

 4. fuuuuu says:

  skandalas kad leido lidl statyti savo angarą su parkofke prieštais geležinkelio stotį kur geriau turėjo atsirasti miestietiškas užstatymas su mix paskrities pastatais. jų gyventojai traukiniu būtų galėję greitai pasiekti miesto centrą. kaimas gonna kaim

 5. Bob says:

  Vizualizacijos smarkiai prasilenkia su realybe ir “rajono specifika” 🙂

  • Lol says:

   Rajonas per pastaraji desimtmeti labai pasikeite. Cia kur kas maziau marozu ir narkomanu nei kad seskineje ar kitame rajone, kur gyvena dyleriai, viskas gerai su situ rajonu o ateityje tai bus naujas Paupys. Beje cia islenkami konservatoriai, paziurekit i kitus vatniku rajonus, o dar geriau i susmirdusi kauna

 6. Lituanistė Vanda says:

  Rajonas – narkomanu gūžta

 7. Viko2000 says:

  Ką tai reiškia? Svečių namai? Viešbutis? Bendrabutis?

  • Adm says:

   O gi tai reiškia, kad bendrabutyje gyvenama bendrai, viešbutyje – viešai, o svečių namuose – tik svečiai. Pvz., atvažiuoja pas tave svečiai ir neturi kur jų apnakvyndinti, tai va jie ir galės apsigyventi svečių namuose. Labai patogu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist