Naujoji Vilnia taip pat turės verslo centrą

Komentarai 6

 1. Rokas says:

  Man labai keista kaip šio rajono neatranda NT vystytojai. Blemba tiek potencialo. Nesenai teko lankytis šiame rajone ir nustebau. Batoro gatvė yra nepaprasto grožio, tiesa, reikėtų kad savivaldybė perklotų visą iš esmės asfaltą. Kelias nėra blogas, bet galima būtų sutvarkyti iš esmės ir neliesti. Ir ko labiausiai reikėtų viso kelio apšvietimo, juk tai Vilniaus miestas. Tai kas per viduramžiai, kad kelias neapšviestas. Ar ten gyvenantys žmonės mokesčių nemoka? kad jiems nepriklauso kažkas? truputį savivaldybė galėtų pasukti galvą. Kiekvienais metais tvarko tas pačias centrines gatves, o kitų neliečia metai iš metų, nelabai suprantama.

  • to Xxx says:

   niekas nenori, nes netoli astravas

  • Tomas says:

   Aš visada ta pati visiems sakau. Geras rajonas galėtu buti…

  • Edgaras says:

   Visiškai pritariu – potencialas šio rajono didžiulis. O kas liečia NT vystymą – tai neseniai užbaigėm čia projektą “Ievų Namai”, ir ruošiam jau naują 🙂

  • Arvydas Norkūnas says:

   Pažvelgiu į reikalą plačiai knygoje “Dvimiesčio keliai”. Paliečiu transportą, statybas, žvelgiu kaip į prestižinius rytinius miesto vartus, be to Vilnius juk Vilnios, ne Neries vardo miestas. ([email protected])

 2. Tomas says:

  Baisus


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.