Vilniaus miesto savivaldybė viešajame susirinkime su visuomene svarstys naujai projektuojamo sporto paskirties pastato projektinius siūlymus. Projektuojamas dviejų aukštų pastatas. Pirmas pastato aukštas skirtas administracijai, klientų aptarnavimui, persirengimo patalpoms bei sporto salei. Iš pirmo aukšto atvira laiptine numatomas patekimas į antrame aukšte suprojektuotas sporto sales.

„Projektuojamas sporto paskirties pastatas su treniruočių salėmis, persirengimo patalpomis, pirtimi bei kitomis būtinomis pastato veikimui funkcijomis ir patalpomis. Pastate projektuojama iki 5 darbo vietų. Vienu metu pastate galės sportuoti iki 45 žmonių“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose siūlymuose.

Šalia numatoma ir daugiau pastatų

Projektiniuose siūlymuose taip pat rašoma, jog gretimuose sklypuose (Girialaukio g. 6, Girialaukio g. 10 ir Girialaukio g. 12) jau suprojektuoti prekybos paskirties pastatai, šioje teritorijoje numatoma įkurti parduotuvių ir kitų pramogų pastatų kompleksą, kurie patenkintų gyventojų poreikius. Viename iš šių pastatų gali būti įrengta maitinimo įstaiga.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Girialaukio g. 8, Naujaneriai;
  • Sklypo plotas – 2 002 m2;
  • Apželdintas sklypo plotas – 545,55 m2 (22% sklypo ploto);
  • Pastato bendras plotas – 801,08 m2;
  • Statinio aukštis – 2 aukštai (iki 9,36m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 25 vnt. (antžeminis parkavimas);
  • Dviračių parkavimo vietų skaičius – 6 vnt.;
  • Projekto vystytojas/statytojas – fiziniai asmenys A.A. ir G.A.;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Geco archotektūros studija“, projekto vadovas – Aleksandras Lukšas;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki birželio 9-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks birželio 9 d., 16.00 val., Vilniaus miesto savivaldybės pasitarimų kambaryje Nr. 215, Konstitucijos pr. 3.

Atkreipiame dėmesį, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist