Statybos Vilniuje

Naujamiestyje numatomos naujo verslo centro statybos

Gegužės mėnesį jau rašėme apie UAB „Dalnojos“ ketinimus Kauno ir Vytenio gatvių kampe statyti naują verslo centrą su gyvenamosios paskirties patalpomis – butais. Šiuo metu minėta teritorija aptverta ir joje vyksta intensyvūs statybos darbai.

O kol vyksta statybos, miesto savivaldybei pateikti II-ojo etapo projektiniai siūlymai. II-ojo etapo statinys būtų statomas palei Kauno gatvę ir būtų priblokuotas prie I-ojo etapo statinio. Naujasis statinys projektuojamas dviejų korpusų.

„Pirmame aukšte projektuojamos komercinės patalpos, į jas patekimai formuojami iš Kauno gatvės pusės. Vakarinė pastato dalis projektuojama gyvenamosios paskirties patalpos, šiaurinė dalis administracinės paskirties. Gyvenamojoje dalyje projektuojami butai su antresolėmis, Administracinėje dalyje projektuojamos komercinės patalpos su antresolėmis. Abiejų tipų patalpose įrengiami tualetai ir virtuvėlės. Pastato fasadas projektuojamas pratęsiant pirmąjį projekto etapą, kad sudarytų bendrą projekto visumą. Patekimai į patalpas formuojami iš vidinio kiemo. Abiejų pastatų koridoriai bus sujungiami“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Pastatui projektuojamas tik požeminis parkavimas iš Vytenio g. pusės. Visame sklype yra formuojamos žaliosios, poilsio, sporto ir vaikų žaidimų zonos. Vidiniuose kiemuose, prie įėjimų, projektuojamos dviračių saugyklos. Numatoma, jog žaliosios zonos sudarys 44% sklypo teritorijos.

Projekto techniniai parametrai

 • Planuojamo objekto adresas – Kauno g. 32A, Naujamiestis;
 • Sklypo plotas – 4 104 m2;
 • Pastato bendras plotas – 5 923 m2:
  • antžeminis plotas – 4 311,80 m2;
  • požeminis plotas – 1 611,59 m2;
 • Statinio aukštis – 5 aukštai (iki 21m aukščio);
 • Pastato energetinio efektyvumo klasė – iki A+;
 • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 61 vnt.;
 • Projekto vystytojas –  UAB „Dalnoja“;
 • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Acon“, projekto vadovas – Modestas Balčytis.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki lapkričio 18-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks lapkričio 18 d., 18.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į vaizdo transliaciją čia.


MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
14 dienas (-ų)

Manyčiau, kad šioje miesto dalyje tarp Naugarduko gatvė ir geležinkelio turėtų būti formuojami didesnio aukštingumo, bent septynerių aukštų statiniai.

Back to top button